Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 14 napos elállás 220 VOLT-on?

14 napos elállás 220 VOLT-on?

Figyelt kérdés
Vettem egy airpodsot 220 VOLT-on 3 nappal ezelőtt. Megbántam, mivel így utólag azt gondolom, nem érte meg a pénzt, semmivel nem tud többet mint a társai. A helyzet az, hogy Romániába rendeltem, a román oldalukról. Visszaküldhetem nekik a fülest, visszakapom a pénzt?

2021. szept. 5. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, tudom, hogy Romániában van-e elállási idő, annak kéne utána nézni.

Gondolom, ha román oldalról rendeltél, akkor ismered a nyelvet, nézd meg az ÁSZF-et mit ír.

2021. szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Es ez valoban egy 'politikai' kerdes? :)))
2021. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-eske igen a Törvények, jog kategóriába tartozik a kérdés!

A 14 napos elállással kapcsolatos jogszabály EU-s jogszabály, úgyhogy Romániában is mint EU tagállamban alkalmazni kell, úgyhogy igen, visszaküldheted.

Az már más kérdés, hogy visszakapod-e a pénzed. Lehet csak levásárolni engedik, vagy kupont kapsz.

2021. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: ugyanúgy mint Magyarországon, itt sem veszik vissza a füleseket higiéniai szempontból, szóval valakinek valami ötlet, hol lenne érdemes eladni?
2021. szept. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!