Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti ezt a tanár?

Megteheti ezt a tanár?

Figyelt kérdés

Szünetben Rommel és Wehrmacht éltető dalokat énekeltem, a tanár meg pont bejött az osztályba. Azt mondta, hogy nem fogok nála átmenni.


Ha minden dogámat megírok jóra, meg ha kérdez és mindent tudok akkor is megbuktathat? 18



2021. szept. 20. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tárgy?
2021. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Történelem
2021. szept. 20. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Szarügy. Engem a tanárom megutált általánosban. Színötösből lehúzott úgy hogy a hármasért kellett küzdenem. El is mentem, utána újra kitűnő voltam.


Kellett neked náci nótát fújnod.

2021. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Engeszteld ki egy vörös indulóval. Bocs-.-
2021. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem teheti meg.

Amikor én jártam gimnáziumba, akkor is volt hasonló, bár nem ebben a témában, viszont ott is fenyegetőzött a tanár,hogy megbuktatja a diákot.


Viszont emberére talált, mert a diák édesanyja egy igen erélyes "félelmetes" nő hírében állt, bement az iskolába és addig verte az asztalt az igazgatónál, ameddig a tanártól el nem vették az adott osztály tanítását.

A hölgy a szülői munkaközösség elnöke is volt egyben, féltek is tőle a tanárok.

Az adott diák sikeresen átment és azóta le is diplomázott.



A tanárok közül nagyon sokan narcisztikusak,visszaélnek a hatalmukkal, egyáltalán nem való pedagógusnak.A szülők dolga,hogy eligazítsák őket.

2021. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Természetesen meg.
2021. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem, sőt, ilyet sem szabadna mondania, nem épp pedagógushoz méltó. Én először beszélnék az igazgatóval erről, megkérdezném hogy ez micsoda, milyen hozzáállás, és mit lehet tenni. Ha az igazgató sem mutat semmi érdeklődést akkor szólsz a szüleidnek, bemehetnek ők is, esetleg lehet keresni más jogi lépéseket ha valóban hátrányban érzed magad ezek után a tanárnál, mondjuk feltűnően rossz jegyeket kapsz a korábbiakhoz képest, vagy dupla annyiszor feleltet stb.
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Világosítsd fel, hogy Auschwitzból már nem lesz könnyű keménykednie...
2021. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé kamuszagú a kérdés.
2021. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező

Bizonyos lehetsz benne, hogy ha tovább hergeled a tanárodat akkor nem fogod megírni minden dolgozatodat jóra. Tudod létezik a felelés intézménye és biztos lehetsz benne, hogy tud úgy kérdezni, hogy te ne tudd a választ.

Miért kell hülyeséggel hergelni a tanárodat? Valami gát van benned ami megakadályoz az ésszerű és normális viselkedésben?

2021. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!