Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez fenyegetésnek minősül?...

Ez fenyegetésnek minősül? Illetve lehet belole gond?

Figyelt kérdés

noveremmel beszelt nagymamam telefonon (o nevelt fel minket), mivel noverem kapott egy levelet, ami kell neki, arra kerte mamamat, hogy postazza el neki. mamam megmondta neki, hogy nincs penze, utaljon neki es elkuldi. nem irom le annyira reszletesen, de igy kezdodott.

majd osszevesztek, es noverem smsben kuldott mamamnak egy uzit, miszerint elmondta minden k*rvanak, eloskodonek, es szo szerint azt mondta, hogy "hetvegen atmegyek es a falra kenlek fel" "garantalom, addig utlek mig mozogsz" "nem csodalom, hogy mindenki utal teged te eloskodo".

ezutan annyira ideges lettem, hogy felhivtam (nagyon valoszinu, hogy felvette a hivasos beszelgetesunket, ennyire ismerem, es tul szepen fogalmazott beszelgetesunk soran).

en kb elmondtam minden k*rvanak ot is, es hogy a csaladbol is mindenki utalja, mert egy drogos, narkos senkihazi. erre azt mondta, hogy majd hetvegen atjon, es szepen elbeszelgetunk, merjem a kepebe mondani, ne csak telefonon.

nos tudni illik, hogy en mar honapok ota nem beszeltem vele, nemtudom mettol meddig , mit hasznalt, nem is erdekel, sosem kerdeztem rola, ugy voltam /vagyok vele, hogy nem akarok tudni a dolgairol, rajtam a vegen senki ne kerjen szamon semmit.

meg biztos mondhattam par megjegyzest, szidkozodast, de annyira mar nem emlekszem, hogy mit mondtam szo szerint.

tehat, ebbol nekem lehet e valami problemam? illetve neki?

a gond az, hogy elegge rossz a memoriam, igy tenyleg nem emlekszem, de megfenyegetni nem fenyegettem meg. ebben szinte biztos vagy. de ha mondtam is valami ilyesmit, akkor csak idegesegemben mondhattam.

tehat az elmondottak alapjan barmi bajom lehet nekem ebbol az egeszbol? nemtudom, pl feljelent fenyegetesert, ragalmazasert vagy barmi? (ennyire ismerem mar, ilyen ketszinu)

illetve neki lehetne gondja az elkuldott smse miatt?

lehet kicsit tulaggodom a dolgokat, de inkabb legyek benne 2x biztos, mint egyszer is bizonytalan

elore is koszi a valaszokat

hm, kicsit hosszu lett.. pedig probaltam roviden..🙄


2021. szept. 27. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog feljelenteni, mert ő fenyegette a mamát, hogy felkeni a falra.

Az, hogy te elhordtad minden qrvának a nővéredet - hát max becsületsértés.

De csodálnám, ha egy ilyen bunkó nő bemenne a rendőrségre és ezzel feljelentene.

2021. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!