Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha nem tudok részt...

Mit tegyek ha nem tudok részt venni kábítószer elterelésen?

Figyelt kérdés

Volt kábítószerrel dolgom, és rendőrökkel, mondták, mivel első alkalom így elterelésre fognak valószínű küldeni, vállalom-e.

Vállaltam, még időpont sincs ,ám másik munkahelyem lett, nemzetközi áruszállítás, így 90% hogy nem is tudok részt venni rajta.

Lehet beadni valami kérvényt/határozatot ezzel kapcsolatban?



2021. okt. 2. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezded el, és csinálod végig - akkor tovább megy az ügy.., és a bíróság eldönti majd h mi legyen..
2021. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" Vállaltam, még időpont sincs ,ám másik munkahelyem lett, nemzetközi áruszállítás, így 90% hogy nem is tudok részt venni rajta. "


Az a baj, hogy ez nem így működik. Addig nem kellett volna másik munkát vállalnod, amíg el nem kezded és végzed ezt az egész elterelést. Jó persze van az úgy, hogy az embert elküldik, kirúgják vagy becsődöl a cég stb... De amíg nem végzel az egésszel, szerintem hagyd a nemzetközi fuvarozást. Addig ne dolgozz hivatásos gépkocsivezetőként, amíg végig nem csinálod.


Meg érdeklődni meg tudod Te is egyébként, szerintem. De ugyanez lesz a válasz valószínűleg, hogy addig semmit és sehova, amíg el nem végzed.

2021. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nincs más ügyed 90% h megúszod felfüggesztettel. Nem kell túlparázni :D
2021. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Priuszod lesz, megvádol az ügyészség és fizetsz ugy 200ezret
2021. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!