Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtehetném hogy nem engedem...

Megtehetném hogy nem engedem be a papot?

Figyelt kérdés
Ma hallottam hogy a faluban van valaki aki olyan állapotban van hogy bármikor meghalhat ( idős személy ) És kérte a papot. A gyereket persze egyből ment is érte. Ha én lettem volna a gyereke helyébe megtagadhattam volna ezt a kérést mondván hogy ateista vagyok és nem engedek papot a házamba?

2021. okt. 4. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ha vagy olyan paraszt hogy valakit az utolsó kívánságától megfosztod
2021. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nyilvánvalóan ha tudsz ezután majd nyugodt szívvel élni, hogy nem engedted a halálán lévő rokonod megnyugvasát akkor természetesen.

Én is ateista vagyok de veled ellentétben nem ítélem el a hívőket, ez lenne az utolsó kívánsága es a saját nezeteid miatt megtagadnád tőle?

Ő élete ő dolga, pszichopata vagy?

Vagy csak szimplán gyökér aki magasról tesz másokra es azok elveire?

2021. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ehhez azért elég suttyónak kell lenni, hogy a saját szülődtől elveszed az utolsó kenet lehetőségét.

Attól te még ugyanúgy ateista maradsz, amiért egy pap átlépi a házad -vagy esetleg a szülőd házának- küszöbét.

2021. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Fel nem tudom fogni, hogy neked miért fáj az ha egy haldokló egy pappal akar találkozni.

Egy érzelmileg sivár ember vagy kérdező.

2021. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy trollkérdés..
2021. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy suttyó vagy kérdező
2021. okt. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már be se írtam kommentet, de hasonlóan látom a dolgot mint a többiek.

Csak egy kicsit elgondolkoztató, hogy valaki a saját haldokló szülőjétől, annak egyik utolsó kívánságát is megtagadja, csak mert ő másképp gondolkozik.

2021. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!