Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen kor mit lehet tenni?...

Ilyen kor mit lehet tenni? Ilyet megtehetnek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mivan akkor, ha az egyik ember egy lejárató jellegű videót közölt rólam, én többszörösen felszólítottam, hogy törölje le, de nem tette. Az iskolában azt mondták, ha még1x zaklatni merem, kirúgnak ( amikor nem is zaklattam, csak szóltam neki, hogy a videót törölje le, ami egyébként becsületsértés volt, és bíróságon van az ügy) és tudomásomra jutott, hogy újra el kezdte terjeszteni a hazugságait rólam, ezért meg kerestem az egyik rokona telefonszámát, és kérdeztem tőle, hogy tud-e róla hogy miket csinál a gyerek.. ő mondta, hogy nem tud róla, de rá kérdez.. Az iskolában azzal fogadtak kiabálva, hogy " KIT HíVTÁL TE FEL" El mondtam, hogy mi volt.. és mondták, hogy fegyelmit indítanak ellenem ( szerintem, lehet hogy kirúgnak) a plusz érdekesség az, hogy az apja azt mondta, hogy: " Ha tovább folytatódik a videós ügy kirúgatlak az iskolából.. szóval valószínű hogy az apa és a igazgató jóba vannak.. ezt meg lehet csinálni 2018 ban, hogy egy iskola segítségével megfélemlítsenek egy embert, ezzel tönkre téve a jövőjét? ( utolsó évem, és lenne egy szakmám) Komolyan mondom, hogy a kommunizmusban is hasonló dolgok voltak.. Várom az értelmes, lehetőleg ügyvéd,jogász válaszokat!

#iskola #iskolai kirúgás
2018. márc. 2. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Várom az értelmes, lehetőleg ügyvéd,jogász válaszokat!" Akkor jobb ha keresel egy ügyvédet, jogászt és töle kérdezed. Itt csak hozzád hasonlo egyszerü emberek véleményét kaphatod.
2018. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan válaszolhat egy egyszerű ember is, ha van tapasztalata illetve nyugodtan hozzá fűzhet dolgokat, hogy mi hogy van ilyenkor
2018. márc. 2. 11:41
 3/7 árokpart ***** válasza:
Tudod próbálna engem bárki is megfenyegetni. Mi az, hogy kirúgat, nyugodtan szólj vissza akár az igazgatónak is meg ne ijedj te vagy a sértett. Ilyenkor már nyugodtan tegezd le mindenki előtt az igazgatót és érzékeltesd vele, hogy visszaélt a pozíciójával és búnt fedez.Kicsit felzaklatott és felháborított engem is a dolog, lehet egy kicsit túloztam, de a valóságtól nem állok messze, mert sajnos az ilyenek másból nem értenek. Tudod mit ne balhézz jobb ötletem is van és civilizáltabb is. Forduljatok szüleiddel magánnyomozókhoz. Tudom ez költséges, de szerintem ilyen helyzetben megéri. Keressétek fel Labanc Ferenc és Porkoláb Lajos volt rendőröket ők most magánnyomozással foglalkoznak. Onnantól nektek semmit nem kell csinálnotok . Keress rá a neten milyen komoly embereik vannak.
2018. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, vissza él a poziciójával, ilyenkor kinek lehet szólni? Hogy azért mégse jó egy ilyen igazgatónő aki ennyire befolyásolható?
2018. márc. 2. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordulj a TASZ-hoz vagy a tankerületvezetőhöz vagy az Ombudsmanhoz. Ők nem teszik ezt veled. Az igazgató és a szülő személyi jogok sértésével feljelenthetők. Ha van még kérdés írj priviben.
2018. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta történt valami?
2018. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen sz@r iskolát hagydd el.
2018. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!