Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A háziorvos megteheti hogy...

A háziorvos megteheti hogy nem látja el az oltatlan páciensét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beoltva. Azt mondta, hogy hülye vagyok, mi az hogy nem oltatom be magam, meg hogy ezért tart itt az ország az ilyenek miatt- becsmérelt, beteg lettem és a táppénzes papírt az oltáshoz köti. Ilyet lehet?
2021. nov. 10. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért tehetné? Nem hallottál még esküről?
2021. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötheti hozzá.
2021. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megadott egy határidőt, ha addig nem oltatom be magam azt mondta nem fogja kiadni a táppénzes papírt.
2021. nov. 10. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Betegjogi képviselőt keresd meg.
2021. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 10. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem, hamarosan új orvosotok lesz. Ilyet ugyanis nem tehetne meg akkor sem, ha kötelező lenne az oltás, sőt. Az eskü szerint szinte bármilyen helyzetben el kell lásson.
2021. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az ellátás meg egy papír aláírása teljesen más dolog. Amúgy sok helyen nem látnak most el oltatlant az egészségügyben.
2021. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!