Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos ilyet megtehet?

Háziorvos ilyet megtehet?

Figyelt kérdés
október elején elmentem a háziorvoshoz. állományba vett de pár nap múlva nőgyógyászati okok miatt kórházba kerültem és megműtöttek. ciszták at távolítottak el a petevezetékeimről. Na mentem vissza az orvoshoz de egész egyszerűen elzavart és még a Táppénzes papíromat is eltépte. Kizavart, szó szerint! A munkahelyem meg hívogat hogy,vigyek tp papírt. Mit tehetnék?
2017. okt. 31. 21:50
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
A kórházban kaptál. A kórházból hazajövés után mikor jelentkeztél a háziorvosnál? Jelezted neki, hogy kórházba mész? A műtét összefüggött a kórház előtti táppénzzel?
2017. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem függ össze, hirtelen lettem rosszul. Okt 6-án műtöttek, pár napot voltam bent. Ma mentem vissza, lábadoztam. A műtétröl nem tudott, hirtelen jött ezaz egész.
2017. okt. 31. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Tp papir csak a kórházi napokról van...
2017. okt. 31. 22:05
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Majd' egy hónapig lábadoztál otthon úgy, hogy nem tudott róla a háziorvosod???
2017. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen de tényleg rosszul voltam.
2017. okt. 31. 22:08
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Basszus de telefonod csak van? Sajnos megteheti. Nem tudott róla, hogy beteg vagy, az a betegség, amivel táppénzre vett nem áll fenn illetve nem tudja, hogy meddig állt fenn, mit igazoljon? Menj vissza, kérj elnézést, és kérj. Kérj. Mást nem igen tehetsz.
2017. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kórhàzi zàróra rà is van írva hogy a hàziorvoshoz el kell vinni.Mikor engem mütöttek,anyukàm vitte el neki.Mindegy ki viszi be,de tudnia kellett volna róla.
2017. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!