Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki bántani merné az...

Ha valaki bántani merné az kisállatomat(pl:tengeri malac),akkor bele férhet az törvényileg írt önvédelemben?

Figyelt kérdés

Mivel van két tengeri malacom,és mivel nagyon imádom őket,és mivel nyáron/tavaszal mindig kiviszem.

Mivel sok hülyegyerek lakik mi felénk,és mivel nem az leg "moderáltabb" iskolában járnak,plusz kisebségiek,és nekem is elkezdtek már fenyegetni meg pofázni stb stb,gondoltam hogy úgyis arra fordulna az kocka hogy azok az hülyegyereket vegyék az erőt hogy nekem jönnének amikor az kisállatom nálam van,hivatkozhatok jogos önvédelem címszó alatt,és késelhetem meg őket?

Mert már kezdenek iritálni,és plusz nem egyszer követtek már bicaljal,és nem is egyszer fenygettek már meg hogy ez meg az lesz...

És mivel főként kisállamomat féltem,jogilag ki lehet játszani azt hogy megvédhetsem magam?

Nem arról van szó,hogy bef..ok pár hülyegyerektől,de mondjuk 10-20 körben állnának,az se lenne jó...



#Verekedés, bunyó, önvédelem,tengerimalac,kisebbségi,kés,fegyver
2021. dec. 19. 21:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Ne vidd ki a malacokat, ha ilyennek fennáll az esélye. Ez két ártalmatlan állat, semmi keresnivalójuk ilyen szarházi suttyók között. Szobába való állatok.
2022. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

11

"Szobába való állatok"

Kb mint ha az mondanád hogy kis csivavák szobába valók,és nem mehetnek ki.

De az a baj,hogy ők is igénylik hogy kint legyenek.

2022. jan. 4. 07:04
 13/33 anonim ***** válasza:
50%
Ki az az állat, aki egy tengerimalacot sétáltat?
2022. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

13

Anyukádat :D

Amúgy nem sétáltattok,csak kiviszem..

2022. jan. 4. 08:14
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénylik. Szedj nekik füvet, csinálj akadályokat a padlón, stb. Veszélynek teszed ki őket, 2 tehetetlen zsákmányállatot.
2022. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15

Oksa oksa

2022. jan. 4. 08:17
 17/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem csodálom hogy betalálnak amúgy, ha ilyen a stílusod az életben is.
2022. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

17

Öhm...Már nem azért,ha élőben egy adott illető beszól,mindig felmérem hogy kiszól be...

Persze,hagyjam magam tököm kiknek

2022. jan. 4. 12:04
 19/33 A kérdező kommentje:

17

meg biztos én kötekedek...

Aha,biztos nem,aki sérteget,meg megjegyzést teszt rám..

2022. jan. 4. 13:27
 20/33 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan erről a stílusról beszélek. Ehhez hozzájárul ez az értetlenkedés, félreértelmezés, flegmaság.
2022. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!