Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményekkel jár,...

Milyen következményekkel jár, ha nem megyek el a háziorvos által előírt covid tesztre?

Figyelt kérdés
Pár napja meghűltem, és én marha felhívtam a háziorvost, hátha megvizsgál meg ad valami normális gyógyszert. Hát ez nem történt meg, helyette elküldött tesztelésre. De én nem akarok menni. Mi bajom lehet belőle, ha megtagadom a tesztet?

2022. jan. 1. 10:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Na meg kihagytam, hogy már két oltással is rendelkezem.

Ha valami lényeges információt még nem írtam le, jelezzétek.

De szerintem ennyiből már ti is láthatjátok, hogy a tesztelés nemhogy felesleges, hanem rám nézve kifejezetten káros is.

2022. jan. 1. 11:12
 12/27 A kérdező kommentje:
Héj, hova lettek amúgy a kommentek???
2022. jan. 1. 11:12
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt talán meg lehetett volna beszélni a háziorvossal, hogy az orrsövényferdülés miatt másként lehetne-e tesztelni.

Hogy egyből el kell küldeni mindenkit ilyen tünetekkel tesztre, az egy általános előírás a háziorvosok számára, nem ők találják ki, hogy egyből küldik az embert.

Beteg nyugodtan lehetsz az oltásoktól, azok nem a fertőződést meg a többi ember megfertőzését gátolják, hanem csak nem leszel olyan beteg, mint oltás nélkül. Én több embert is ismerek, akik elkapták a 2 oltás ellenére. Egy 32 éves illető meg bele is halt, aki pedig már a 3. oltást is megkapta.

De ha megvannak az oltásaid, akkor nagyjából kizárt, hogy Covidot állapítsanak meg. Most ez a szokás, hogy akit beoltottak, annak mindegy, mi baja van, és hiába lesz pozitív a gyorstesztje, utána mégis negatívnak minősítik. (Tesztelést végző ápoló információja szerint.)

2022. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A pcr-t a garatból is leveszik, nem fognak az orrodban turkálni
2022. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2022. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Off, de a meghűlés vírusos megbetegedés, az antibiotikum nem hat rá, max hazavágja a bélflórádat, növeli a rezisztens baktériumok megjelenésének esélyét, mellékhatásai lesznek stb. Pár nap alatt ki lehet belőle jönni, ahogy nálad is történt, mindössze tüneti kezeléssel. Ilyen megbetegedéseknél az orvos sem tud mást ajánlani.
2022. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 9-eske!Jol mellenyultal ugyanis qrvara nem vagyok oltas fanatikus sot most kapaszkodj meg cukorborso be se vagyok oltva es nem is all szandekomban :D

Helytelen megallapitas volt dehat mindenki imad itt ebben a tetves orszagban okoskodni hatterinfok nelkul

2022. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Arra jutottam végülis, hogy elmegyek a tesztre, de szólok, hogy garatból teszteljenek, az orros tesztet megtagadom. Csak nem fognak megverni miatta...
2022. jan. 1. 17:56
 19/27 anonim ***** válasza:

Akkor nem tesztelnek ha nemet mondassz

Megy az garatbol is szerintem

A garatosnal en semmit se ereztem

Az orr tesztnel csiklandos volt tehat abszolut nem volt kellemetlen mondjuk nekem nincs orr problemam,allergia van de az orr sprayvel kezelve van

2022. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg komolyan, a qrvaistenfaszát, hogy idáig terjed az egészségügyi ellátás. Mostanra már amúgy semmi bajom, 36,8 a testhőmérsékletem, van étvágyam, nem fáj a fejem, nincs semmi bajom. Erre most aggódjak, hogy nem elég, hogy ki akarják kaparni az agyamat az orromon keresztül, még kaphatok a semmire egy pozitív tesztet, aztán megkeserítik az életemet.
2022. jan. 1. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!