Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A dohányzás évente kétszer...

A dohányzás évente kétszer annyi halálos áldozatot szed, mint a covid 2 év alatt. Miért nem tiltják be, és vezetnek be kötelező nikotin tapaszt a súlyos függőknek?

Figyelt kérdés
Nem igaz, hogy csak maguknak ártanak, mert a passzív dohányzás is halálos lehet.

2022. jan. 6. 20:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

#20-nak:


A virágboltnak, az újságosnak, és a könyvesboltoknak mi köze a vendéglátáshoz? Felhozod példának a h'lyeséget, és rajtam kéred számon? XD


Aki koffeinmentes kávét iszik, az ne mondja hogy kávézik. És nem a nemdohányzók szokásaira hívtam fel a figyelmet, hanem a dohányosokéra. Te, nemdohányzóként, miért hoztad fel magad példának? Szövegértési problémáid vannak?

2022. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

#20-nak:


A koffeinmentest ivókról egyébként is meg van a saját véleményem.


Szereted azt a keserű xart, amit cukorral, esetleg tejjel kell feljavítani hogy iható legyen?


Mert ha nem, akkor minek iszod? Hogy mutasd, hogy te is kávézol? XD

2022. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért írtam a passzív dohányzásról, hogy ezzel az egybites proli érvve ne dobálózzon senki"

Tekintve hogy szinte mindenhol tiltva van a dohanyzás, elég ostobaság manapság a konkrétan szinte nem létező passzív dohányzás miatt hisztizni...

2022. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Az édesség hizlal, a kövérség egészségtelen. A magyarok jelentős része többé-kevésbé túlsúlyos, tiltsuk be az édességet?
2022. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

#24 Meg a sót, mert az meg rossz a vérnyomásnak, a káposztaféléket, babot, mert azok puffasztanak stb.

de hidd el nincs olyan baromság amit a ballibbantak ne próbálnának meg elterjeszteni, a németeknél most téma éppen a nagypolitika szintjén is, hogy a húsevésre vessenek ki kiemelten magas adókat.

2022. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
63%
A dohanyzas nem fertőző, nem kapod el a dohanyos tudorakjat ha egy légtérben tartozkodsz vele. Jo esetben is evtizedek amig kinyir a dohanyzas, es nem arassza el a korhazakat a beteg, mert mondjuk otthon kap emboliat az elmeszesedett plakkosodott errendszere..
2022. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#20, 21 A Flórián aluljárójában bezárt egy gyroszos is. Amit nála vettünk, azt csak az aluljáróban állva tudtuk megenni. Gondolom, ő is a dohányzástilalom miatt zárt be.

Kifejezetten örülök a dohányzástilalomnak, mert így a gyerekeimmel is be tudtam menni egy étterembe a járvány előtt.

A háborgók kedvéért: a pénzem ugyanannyit ér, mint az övék.

2022. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#25 A babnak egyéb mellékhatása is van, ami fokozza az üvegházhatást.
2022. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ismerősöm van, aki kávézik, de nem dohányzik és viszont: Ne kössük össze őket egymással.
2022. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

#29-nek:


Én nem is kötöttem össze.


Csak azt mondtam hogy aki dohányzik és kávézik, az viszont általában összeköti!

2022. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!