Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért lehet ilyen kínzást/cirk...

Miért lehet ilyen kínzást/cirkuszt streamen leadni, következmény nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt youtube meg egy másik streamoldalon adták le. A műsorvezető egy transz nővel kiverte a fogait és más módon is bántalmazott egy agybeteg nőt. Miért engedi ezt a stream csatorna ? Ma is volt live?


[link]


2022. jan. 8. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom,pedig meztelenkedés meg erőszak is van benne. én már jelentettem szexuális tartalom miatt,ugyanis van olyan videója is, amiben ő maga pucérkodik🤮
2022. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%
Transz nő??😂 A levágott f..ú Tibire gondolsz??😃Nem ütötte ki senki senkinek a fogát ez az egész egy nagy cirkusz a pénzért!Álom világban élsz ha beveszed ezeket a dolgokat! Tibi és Jutka összetartoznak,egymásnak valóak,szeretik egymást immáron 15 éve hiába balhéznak a “műsor” miatt😊 Hogy miért csinálják ezt???—>>MERT lelkisérült emberek és életképtelenek csak az ital ,ital! Tibi régebben jobb fej volt tavaly egy fél éve kb de amióta az X faktorban volt és balhézott SoDI-nál azóta lett jobban felkapott és nagyképű beképzelt lett..Csak nem tudom mire mikor egy alkoholista nincstelen lehúzós senkiházi transzformersz egy gusztustalan igénytelen okadék az egész férfi!SoDIt is jól lehúzta pénzzel,meg meresztette a levágott büdös retkes p…..t más lakásában semmi méltósága nincsen Tibinek!Jutkát is ő tette tönkre ,nézd vissza hogy nézett ki Jutka mikor hosszú vörös volt a haja.Tibi beadja a nézőknek a jópofit igaza volt SoDInak az egyik liveban ,hogy megjátsza a szentet közben meg egy búval bélelt rosszindulatú önző semmirekellő!Akik nyalnak neki nyilván tudnak azonosulni eme Kaffka Tibi szennyládáshoz!
2022. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,kivéve egyben. A sodi nagyon durván asszisztált a jutka kitúrásaban,bántalmazásában.a blogján dicsekedett,hogy nem titkolt célja a jutka eltakarítása az útból.úgyhogy sodinak egy szavát se hidd el:) a többi állításod 100% igaz
2022. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a fertő mocsok? :D
2022. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Jól furulyázik egy trans nő?
2022. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
2, szerintem a szőke Kaffka Mercire gondolt a kérdező
2022. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
ebben semmi durva nincsen. Ezt nevezik Szórakoztatásnak.
2022. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

6/7 Tudom hogy “Mercèdeszre” iratta át magát!Akkor is férfi a viselkedése,gondolkodása,testalkata.Hiába rakatott a férfi mellkasába 400 cm3-es szilikont!A szemein is látszik,hogy pasi na meg az áll vonala!

Ki lehet szúrni amúgy,hogy nem nő,hanem egy kasztrált primitív férfi!

Akinek meg ő tetszik mint “nő” annak egészségére.Nem sok nőhöz volt köze aki megpiszkálja Tibit!Undoríto amit Jutkával is művel belöle van most neki pénz 300ezer Ft!Direkt kihívták Linzbe Jutkát ,mert SoDI is tudja ,hogy féltékeny lesz Jutka!Megérdemli a SoDI is a sok lehúzott pénzét,meghogy egy 160 cm férfi megsebezze az orrát egy láthatóan erősebb férfinak!Én nő létémre szétvertem volna már Tibit ha ezeket művelte volna velem kész p..a meleg málé és még lakhatás pia pénz!Remélem SoDI észhez tér és elfelejti Tibit de tudjuk nagyon szerelmes 😀Akkor megis éredmli a sorsát a SoDI!

2022. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami gusztustalan. Szeretem a bdsm-et, de ennek ahhoz semmi köze. Ez egy olyan ember bántalmazása, aki szellemi fogyatékos, és ezért ez színtiszta bűncselekmény. Nem is értem, hogy miért nem ülnek már a sitten ezek a mocskok.
2022. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek legóznak, mint a gyerekek, miközben bántalmaznak egy értelmi fogyatékost. Ez mi? Ezek miért vannak még szabadlábon?
2022. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!