Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az a helyzet, hogy felelőtlenü...

Mestercraft0 kérdése:

Az a helyzet, hogy felelőtlenül, jóhiszeműen jófogáson előre utaltam a pénzt a kívánt termékért de a csávókám nem küldte. 130 ezer ft-ról van szó tudom a számlaszámot a nevét illetve levan mentve az egész beszélgetés van még valmi remény?

Figyelt kérdés
A hülye vagy miért utaltál előre meg stb. szövegek nem érdekelnek mert már túl vagyok rajta tudom hogy elbasztam. egyébként küldött képet a személyigazolványáról is

2022. jan. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha küldesz nekem előre 50 ezer forintot, akkor segítek visszaszerezni!
2022. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Felhívtad, hogy hol tart az árú?
2022. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valentino BROssi ***** válasza:
87%
Nyilván nem a saját nevét és saját nevére nyitott számlaszámát adta meg neked, ne légy ilyen naiv. Rendőrségi feljelentést lehet - és érdemes -ismeretlen tettes ellen tenni, az adás-vétel papíros szerződés nélkül, kölcsönös megegyezés alapján is érvényes amit ő megszegett.
2022. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Első körben kideríteném hogy valódi adatokat adott e meg.

Ha igen, akkor egyszerű, a Blahán 10-20 ezer Ft verőember felbérlése.

Ha nem igazi adatok, akkor rendőrség.

2022. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem sok esély van rá ,az 1-es elégé lehúzós, 4-es a verőemberekkel nem sokra mész.....
2022. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!