Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Mein kampf nálam lehet...

A Mein kampf nálam lehet közterületen?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés, még ha annak is fog tűnni, valamint a náci ideológiával sem szimpatizálok.

Szeretem a történelmet, a holokauszt témaköre pedig különösen érdekel, főleg pszichológiai szempontból, hogy hogyan lehetne Hitlert analizálni. Már egy ideje el akarom olvasni a Mein kampfot, és a srác, akinek heccből feldobtam, hogy első randis ajándékként adja azt, komolyan megrendelte. ( először el se hittem) A kérdés, hogy közterületen ez a könyv nálam lehet?



2022. febr. 8. 02:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze, ez nem fegyver. Egyébként csalódás lesz, rájössz majd, hogy ezzel a könyvvel csak a nagyon sötéteket lehet fanatizálni.
2022. febr. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Persze, sőtt van kritikai kiadása, amit nagyon ajánlok.

Tanulságos.

2022. febr. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Ebből többet megtudsz dolfi bácsiról: [link]
2022. febr. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

🇩🇪 Ha az EU így szorgalmazza a migráns betelepítéseket, akkor megfogja ismételni magát a történelem.

🇩🇪 És a nemzeti vonatkoztatású őslakosok ismét megelégelik a betelepített népeket (jelen esetben most a színes bőrű beilleszkedni NEM AKARÓ / NEM TUDÓ-kat)

🇩🇪 A "modern" ember is ugyan olyan szívből van mint 1939-ben...

🇩🇪 Nem véletlenül erősödik a NEMZETI ideológiát képviselő szélső és/vagy enyhe jobboldal

2022. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
A lepontozó judenek is itt vannak.
2022. febr. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%

Én pár éve, amikor az Adolf Hitler élete című DVD-t vettem a Media Marktban, a pénztárosnő nagyon csúnyán nézett rám. Mondom, nem kell megijedni, csak érdekel a történelem (Sztálinról is van egy dokufilmem). :)

Mondjuk azért a Dohány utcai zsinagóga környéki padokon én nem olvasnám nyilvánosan a Mein Kampfot.

2022. febr. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
#6. Elfelejtettél kart lendíteni a pénztáros előtt, a francnak magyarázol :D
2022. febr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: Ja, akkor ezt volt a gondja. :)
2022. febr. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

#4

A zsidók nem igazán voltak betelepített népek, tulajdonképp a nácik nagyrészt őslakos társaikat írtották.

2022. febr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Alapesetben nem, de ha rád támad egy cigány horda, és megvéded magadat - ami miatt eleve elítélnének -, súlyosbító körülmény lehet számodra.

Egyébként ajánlom mindenkinek az elolvasását, sok mindent megérthetünk belőle.

2022. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!