Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Képmutatás-e a dohányzás...

Képmutatás-e a dohányzás visszaszorítása intézményekben? Nem volt jobb régen?

Figyelt kérdés

#törvény #dohányzás #busz #étterem #vonatkabin #füstillat
2022. febr. 15. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
10# Jó ötlet:)
2022. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Kolléganőm dolgozott a hivatalban akkor, amikor lehetett még az irodákban dogányozni. Földi pokol volt, vágni lehetett a füstöt.

Most a mi osztályunkon a 30-ból 1-2 ember dohányos már csak szerencsére. Húzzák a csíkot maguk után, amikor bejönnek. 😤

A kültéri dohányzásra kijelölt helyről szivárog a füst a nyitott ablaknál. Végig passzív dohányoztuk a kolléganőmmel a terhességünket. 😡 Az informatikát pl. ki lehetne oda költöztetni, úgyis ott vannak egész nap.

Összefoglalva: jó, hogy történtek lépések, de sokszor még így is a nemdohányzónak kell tűrnie a más ronda káros szenvedélyét.

2022. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy nem lehet irodában, munkahelyi zárt terekben dohányozni, kibírhatatlan lenne. Nem beszélve arról, hogy megbetegíti a másik embert is. Valaki írta, hogy kevés helyen érzi a városban (melyikben?) a füstöt. Sajnos Budapesten nem ez a helyzet, minden második ember dohányzik. Tele az aluljárók, a megállóhelyek dohányosokkal. A tilalom ellenére is. Ha szólsz miatta, felháborodnak. Munkahelyen kikövetelik maguknak a több szünetet a cigi miatt. Aztán ha csak fél évre kapják meg az alkalmasságit, szidják az üzemorvost. Én meg hülye vagyok, mert nem dohányzom, hanem sportolok. Szóval örülök neki, hogy zárt helyeken nem lehet. De sajnos így is, ahogy kiteszem a lábam, ömlik a füst mindenfelől. A kollégáim fele is olyan büdös, hogy nem vagyok hajlandó mellé ülni, mert undorodok tőle.
2022. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jo ez a mostani.

Fiatal voltam mikor bevezettek es 1-2 alkalommal mentem discoba meg mikor lehetett cigizni es mindig ugy mentem haza hogy a ruham, hajam buzlott a cigitol, pedig en nem is cigiztem soha. Mikor behoztak az uj szabalyt akkor sokkal jobb lett es a cigisek is megtudtak oldani a cigizest mert a klubbok alakitottak ki udvart a dohanyosoknak, raktak ki nekik asztalokat is.

2022. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!