Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vészhelyzet 06.29-ig érinti a...

Vészhelyzet 06.29-ig érinti a lejárt okmányok további érvényességét?

Figyelt kérdés

az a baj h külföldön vagyok, a személyi lejárt, és adategyeztetéshez kellene feltöltőkártya miatt.


próbáltam online és nem fogadja el, azt írja h érvénytelen adatok. próbáltam ügyfélszolgálaton is, de ugyanez az eredmény. közölték h márpedig napra pontosan meg fog szűnni akkor a kártya.


de ha egyszer érvényes még 2022.06.29-ig, akkor miéert nem fogadja el a rendszer?


tudtok erről valamit? vagy pont az adategyeztetésre nem vonatkozik az érvényesség?



2022. márc. 26. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy amennyiben külföldön vagy, akkor rohadt nagy bajban vagy. Én értem, hogy sudribunkó módjára haza akarsz majd osonni lejárt okmánnyal, de ha ellenőrzése futsz valamelyik határon, megfognak.

Ezt az okmányhosszabbítós dolgot egyébként a fidesz buta törzsszavazói kedvéért hozták, akik amúgy sem utaznak külföldre.


Amit tanácsolnék: igazold magad az útleveleddel.

2022. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Ami lejárt az lejárt, sehol sem fogják elfogadni, hogy deafideszaztmondta ráérekmeghosszabbítani. Sok országba azt se tudják mi az a fidesz vagy ki az az orbán.
2022. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem érinti. Ami egyszer lejárt az le van járva. Kb annyit ér amire magát az anyagát fel tudod használni. Pl a plasztikkártya jó jégkaparásra. De okiratnak nem minősül csak szemétnek. Egyébként még ha külföldön is vagy, mért nincs annyi eszed hogy az érvényességi időn belül gyere haza és újíttasd meg?
2022. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na de magyar mobilszolgáltatóról van szó !!! ők azt nem tudják, hol vagyok (ha csak nem látják, honnan hívtam.,de sztem ez mindegy most).-


és értem, h kint nem érvényes egy magyar rendelet, na de egy magyarországi mobilszolgáltatóra elvileg vonatkozik a magyar rendelet, nem?

(útlevelem nincs is ... na de én eddig ebben nem láttam problémát, már több országot bejártam a lejárt személyimmel, még banszámlát is nyitottam, sehol nem akadtak fenn rajta, határ meg nincs ugye, szóval én ebben nem látok veszélyt)

2022. márc. 26. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kérdező egy igazi suttyó
2022. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na mesélj ...


tud esetleg valaki a kérdésre is válaszolni?

2022. márc. 26. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pontosan látják, hogy honnan használod a készüléked. Vedd fel velük a kapcsolatot és megtudod, hogy mi lehet a gond.
2022. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"na de magyar mobilszolgáltatóról van szó !!! ők azt nem tudják, hol vagyok (ha csak nem látják, honnan hívtam.,de sztem ez mindegy most).-"


Nem éred fel ésszel, hogy teljesen mindegy hol vagy? Ami lejárt az le van járva, a szudáni mobilszolgáltató sem fogja elfogadni, nem csak a magyar. Senki a világon nem fogad el lejárt okmányt.

2022. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már bocs de ha erre rendleet van, akkor az sztem mindenkire vonatkozik (Magyarországon belül). ugyanúgy, ahogy az autó műszakiját se kell megcsinálni és stb stb.
2022. márc. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!