Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orvosszakértőt kétszer hosszab...

Orvosszakértőt kétszer hosszabbíthat meg a bíróság?

Figyelt kérdés

Hosszú és bonyolult az ügy. Elrendelte a bíróság az NSZKK intézet egyik orvosszakértő vizsgálatát, amit 30 napon belűl kell elvégezni a szakértőnek. Ez a vizsgálat egyszer legfeljebb 30 nappal meghosszabbítható. Nincs sehová leírva, de én úgy hallottam, hogy még egyszer meghosszabbítható a vizsgálat újra 30 nappal. Azaz másodjára is meghosszabbítható. Mennyire igaz ez? További orvosi vizsgálatra kell mennem és az eredményt kérte a szakértő, hogy küldjem meg, de nem fér bele a 30+30 napba. Indokolt lenne a másodjára meghosszabbítás is.

Annyit leírok, hogy papír szerint 197 km/-vel száguldottam mikor elcsaptam a gyereket, nos valójában 115km/val közlekedtem. Köszönöm a válaszotokat.



2022. ápr. 11. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapbol 60+30 nap. Szoval a 90napba bemnevan.
2022. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mándrik Gábor ***** válasza:

Alapból a Be. szerint 2 hónap a határideje, ez 1 hónappal meghosszabbítható.


+ amíg tart a covid veszélyhelyzet addig ez további 3 hónappal meghosszabbítható.


Legyen ügyvéded, bár ez az ügy alighanem védőköteles, szóval valamid biztos van.

2022. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!