Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnék felmondani...

Hogyan tudnék felmondani határozott munkaszerzödéssel?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni lenne egy határozott munkaszerződésem részmunkaidőben vagyok és találtam egy jobb 8 órás állást hogyan tudnék felmondani mert itt közös megegyezéssel semmi képpen nem akarnak elengedni emelett úgy tesznek hogy 3 hónapot kell ledolgoznom felmondási időnek illetve +1 hónap kellene amíg betanítom a másik ember. Ezt megtehetik ha nem akarnak elengedni közös megegyezés alapján mit tudok tenni?


Jelenlegi munkahelyen az is előfordul hétvégén is tulóra de fizetést nem kapok erre.


Illetve kikészültem itt már idegileg és nem bírom tovább. :(



2022. máj. 6. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Táppénz,betegállomány..Amúgy ha véletlen összevizeled a munkahelyed azonnal kirugnak .De ha így lemész a dokihoz s megállapitja higy mentálisan bezuhansz a melótól akkor felmenthet arra a 3 hónapra,de a fizetés megkapod..
2022. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem 1 hónap alatt felmondani itt?
2022. máj. 7. 00:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Határozott szerződés esetén mennyi a max felmondási idő amit le dolgoztathatnak? Pályakezdő vagyok. Azt vettem észre nem is akarnak felvenni mást direkt.
2022. máj. 7. 01:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
HAtározott alatt a lejárat végéig köteles vagy,vagy a kieső összeget elperlik.
2022. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha nyár végén lejár és utána kér erre +1 hónap arra mondhatok nemet?
2022. máj. 7. 01:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Iskolában dolgozom nem tudom ez számít-e.
2022. máj. 7. 02:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványiban?
2022. máj. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Csináld mint a haverom, bement bebaxva és kirúgatta magát. Vagy valami hasonlót, ami azonnali felmondással jár. Kellemeset a hasznossal :-)
2022. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerződés lejárta után nem kérhet semmit. Én erősen javaslom, hogy fogd a szerződésed és keress fel hétfőn egy ügyvédet és beszélj vele

[link]

2022. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!