Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom átdobott egy...

A szomszédom átdobott egy szatyornyi sz@rt az alábbi üzenettel, ez milyen törvényt sért? Feljelenthetem érte?

Figyelt kérdés

Bemásolom a szöveget, ahol szükséges, kipontozva: "Ha még egyszer átjön a kutyád az én területemre, és elkapom, akkor darabokban fogom visszadobálni! Évek óta pofázom, hogy csináld meg a kerítésedet, te lusta sz.r hitvány alak! Ezt vedd baráti figyelmeztetésnek, a saját kutyád sz.rához pedig jó étvágyat!"


Nos annyi igaz, hogy valóban az én kerítésem. De járnak be kóbor kutyák is. Nemcsak az én kutyámé az összes ürülék, ennélfogva igen inkorrektnek tartom, hogy ezt megmerte tenni!


2022. jún. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 peca1000 ***** válasza:
92%

Én már rég megvertem volna a kutyádat veled együtt te lusta, szarrágó hülyegyerek. A képedet is belenyomtam volna a kutyasz@rba.


Mit képzelsz te magadról?


Még neked áll feljebb?


Faluhelyen az ilyen szomdszédhoz elkóborló kutyákat megmérgezik, vagy agyonütik és elássák.


Foltozd be a kerítésed, vagy kösd meg a kutyádat!

2022. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Te követtél el szabálysértést.
2022. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Azért egy kicsikét ironikus, hogy a szomszédot nevezitek morálisan vállalhatatlannak, miközben a részetekről is bőven érkeznek a túlreagálások! Pedig csak mint megfigyelőt érint titeket az eset. Ha veletek történne ugyanez, akkor mit csinálnátok, ha már most így viselkedtek??
2022. jún. 8. 12:39
 24/63 Dzsonszi ***** válasza:
95%
#23 Mi már rég megcsináltuk volna a kerítést. Én nem értem manapság mi van az emberekkel, az ő mulasztásából kezdődnek a problémák, utána meg ő nyávog a leghangosabban, hogy sértik a jogaikat.
2022. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én szegény kutyás sajnálom hogy ilyen "gazdája" van
2022. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

23: eszedbe se jutott megcsináltatni a kerítést...??


Tőled indult a szabálysértés!

2022. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

"De járnak be kóbor kutyák is."


Mint amikor az óvodás azzal védekezik, hogy "de a Pistike is csinálja, nemcsak én".

Nos, a te kutyád ne tudjon átjárni, gondoskodj erről.

Ha sosem látja ott a te kutyádat, és továbbra is lesz ott ürülék, akkor valószínűleg rájön, hogy nemcsak a te kutyád gyártotta azt az ürüléket.


De az is lehet, hogy most is tudja. És azért csak egy szatyorra valót dobott át, nem kettőt. :-)))


A feljelentésről meg annyit, hogy addig örülj, amíg ő nem jelent fel téged, amiért átjár a kutyád.

És örülj, hogy nem mérgezte meg a kutyádat eddig. Mert simán megtehette volna, hogy kirak mérgezett csalit, a te kutyád megeszi, visszamegy hozzátok, pár óra múlva rosszul lesz, elpusztul, addig a maradék mérgezett kaját eltünteti a szomszéd, és ha kérdőre vonod, csak a vállát vonogatja.

2022. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 árokpart ***** válasza:
0%
Egyébként a jog nem foglalkozik ilyesmivel.
2022. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
93%
Na, árokpart megint ide talált, úgy látszik Lipótmező azóta sem nyitott ki.
2022. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, árokpart jogi tudásáról már vannak elképzeléseink korábbról. :-)))
2022. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!