Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A volt feleségem összejött...

A volt feleségem összejött egy arab csávóval. Kérvényezhetem valahol, hogy ne találkozhasson a közös gyerekünkkel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 12:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

Január 1től új törvény van gyermekelhelyezésben.

Mondhatni hogy 12 év fidesz rombolás alatt ez az egyetlen 1 jó fidesz újítás.

A lényege a megosztott felügyelet.

Vagyis ha a különélő szülőnél minden rendben van, lakhatas munka stb...és kérvényezi a megosztott felügyeletet, akkor a bíró ezt el fogja rendelni.

Míg eddig csak abban az esetben volt ez lehetséges ha szülők ebben megegyeztek ami nevetséges mert a szülők 1%a képes ilyesmiben megegyezni.

Szóval indíts új pert a megosztott felügyeletért ami 2 hét veled 2 het anyukaval.

És persze nem árt hozzá ha 1 városban laktok.

2022. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem jó így, csak az arabbal nem akarom hogy találkozzon. A két hét alatt is ugyanúgy találkozhat vele.
2022. jún. 17. 21:16
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Ja hogy neked jó hogy 2 hetente van veled a gyereked?

Akkor így jartál és csak idő kerése mikor fogja az arabot apunak szólítani.

Nem èrtem hogy te mi a fa szt rinyálsz itt akkor?

Egy normális szülő minden erejével küzd a gyereke felügyeleti jogáért...neked meg elég a 2 hetenete két nap.

Szóval lehet az arab jobb apja lesz...és nem csak 2 hetente néz majd a gyerekre.

2022. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ez csak ilyen direkt minél több előítéletes és rasszista kommentet gyűjtő álkérdés. Mert eddig ez sikeresen megy. Aztán lehet sokkal jobb ember az az arab férfi mint sok rasszista...
2022. jún. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
6%
#24: Szerintem a nők csak eljátsszák nekünk a szépet, kedveset, igazából olyan férfiakra vágynak, mint az arabok, akik megalázzák őket, és análisan szexelnek velük.
2022. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Drakula ***** válasza:
19%
#25 az ne zavarjon hogy náluk tilos az anál, te kis incel.
2022. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
6%
Nézd a jó oldalát. Az arab megtanítja neki, hogy kell terrorista, bombakészítő merénylőnek lenni. 12 évesen már mesteri szinten fogja használni az ak47-et és kézigránáttal fog labdázni allah nevében.
2022. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!