Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak jogaik a legalja...

Miért vannak jogaik a legalja bűnözőknek?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet visszavezetni a kényszermunkát? Milyen alapon tartsuk el a gyilkosokat, pedofilokat vagy a nemi erőszaktevőket a befizetett adókból? Fel lehetne őket használni kemény fizikai munkára is. (Vasutak felújítás, közművek rendben tartása, kórházak, iskolák felújítása) Nyilván csak az olyan bűnözőket akik meg is érdemlik és nem ilyen kommunista gulág alapon. Ne dolgozzon meg az ételért az aki csak árt a társadalomnak?

2022. jún. 22. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Aha. Tehát vegye el a munkát az átlag embertől?
2022. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik hogy bárki is újítaná fel mondjuk a Balaton körüli síneket. Kb a 80as évek óta ugyan olyan. Így az alapanyagon kívül a munkaerőt nem kellene fizetni.
2022. jún. 22. 12:31
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
2es, ha fel akarnák újítani, megtették volna. Nem a munkaerőn múlik, hanem a szándékon.
2022. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Mert liberalizmus van.
2022. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem véletlen hívják alapvető emberi jogoknak. Ezeket nem lehet csak úgy elvenni, akkor sem ha bűnt követett el az ember. De a büntetés neve sem véletlenül szabadságvesztés. Mert az illető szabadsága az, amit elveszít, nem mást.

Mellesleg szokás dolgozni raboknak is, csak nyilván a lehetőségek korlátozottak, például nem küldhetik ki őket a földekre kapálni (oké, elméletben meg lehetne oldani, hogy ne tudjanak elszökni, csak többe kerülne az egész, mint amennyi értéket megtermelnek közben) meg ugye ott ez is egyfajta jutalom a jobb magaviseletű elítéltek számára. Ha valaki nagyon balhés, az eleve több kárt okozna munka közben is, mint hasznot.

2022. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Orbán Viktornak már jogai se legyenek?
2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Arra gondolj kérdező, hgy a befizetett adónkból arra is jutott, hogy te tanulj és ne maradj ganéj ember.

Sajnos kárbe ment az az összeg, megmaradtál vidéki jobbágynak. Hörgő, a másikat meg nem értő középkori elveket valló tuskónak.

És most itt zihálsz nekünk aljas náci elveid szerint.

PEdig költhettük volna azt a pénzt másra is. Egyetemekre :) Tudom, ismeretlen ez a fogalom az általad látogatott fasiszta közösségben.

Ez van.

2022. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
#7: Ostoba vagy.
2022. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
KEdves 8-as, épp kifejtem, mekkora utolsó gyökér a kérdező, és nem értettél meg belőle egyetlen szót sem? :)
2022. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szegény bűnözőkért morzsoljam a könnycseppjeimet? Mégis milyen alapon kéne az én adómból eltartani a legalja árokbalövendő szutyok bűnöző réteget? Aki gyerekeket molesztál vagy öl meg annak van joga az élethez? Szerintem meg instant akasztás de nem ez volt a kérdés. Majd ha egyszer veled történik ilyesmi (Isten ments) akkor valószínűleg másként fogsz gondolkodni. Ja és nem vagyok fasiszta se sajnos. :)
2022. jún. 22. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!