Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak jogaik a legalja...

Miért vannak jogaik a legalja bűnözőknek?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet visszavezetni a kényszermunkát? Milyen alapon tartsuk el a gyilkosokat, pedofilokat vagy a nemi erőszaktevőket a befizetett adókból? Fel lehetne őket használni kemény fizikai munkára is. (Vasutak felújítás, közművek rendben tartása, kórházak, iskolák felújítása) Nyilván csak az olyan bűnözőket akik meg is érdemlik és nem ilyen kommunista gulág alapon. Ne dolgozzon meg az ételért az aki csak árt a társadalomnak?

2022. jún. 22. 12:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10, egy ilyen kérdésnél én nem emlegetném Istent a helyedben, ha már az Ő babérjaira akarsz törni...
2022. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A retek pedofilok vagy a sorozatgyilkosok az ő babérjai?
2022. jún. 22. 15:01
 13/23 anonim ***** válasza:
12, ítélkezni mások élete fölött az ő babérjai.
2022. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

"Szegény bűnözőkért morzsoljam a könnycseppjeimet?"

Nem, miért kéne? Nyugodtan ignorálhatod őket, minden jogod megvan hozzá. Ahhoz viszont már nincs, hogy halálra ítélj bárkit is.

2022. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13. Elég szomorú hogy nekem kell ítélkeznem. Egy normális országban az ilyen mocsadékok már rég a föld alatt vannak.


14. Valószínűsíthetem hogy nem volt közeli rokonod/ismerősöd akit megerőszakoltak. Másképp gondolkoznál, higgy nekem.

2022. jún. 22. 15:20
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
Csak szólok, hogy a rabok jó része dolgozik és kifizettetik velük az ellátási költségeket
2022. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Ha az megnyugtat téged kedves kérdező, más országban nem végezted volna el a szakmunkásképzőt sem.

De itthon nyugodtan lehetsz náci. Látod, mekkora gyökér a mi magyar nemzetünk? Még téged sem taszajt ki magából.

2022. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

"Valószínűsíthetem hogy nem volt közeli rokonod/ismerősöd akit megerőszakoltak. Másképp gondolkoznál, higgy nekem."

Az hirtelen felindulásból meghozott döntés lenne. Pont azért bírók hozzák az ítéleteket, hogy az ilyesmit elkerüljük.

2022. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Látom fiam, látom. A törvény is a bűnözőket védi..
2022. jún. 22. 15:24
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

19, igen őket védi. A gyökerektől.


Deee a te módszereddel amúgy nem csökkenne az elkövetett bűnök száma. Egyszerűen azért, mert ha megölsz egy gyilkost, nem csökken a giylkosok mennyisége, pusztán a szereplők cserélődnek benne.

2022. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!