Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért vannak jogaik a legalja...

Miért vannak jogaik a legalja bűnözőknek?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet visszavezetni a kényszermunkát? Milyen alapon tartsuk el a gyilkosokat, pedofilokat vagy a nemi erőszaktevőket a befizetett adókból? Fel lehetne őket használni kemény fizikai munkára is. (Vasutak felújítás, közművek rendben tartása, kórházak, iskolák felújítása) Nyilván csak az olyan bűnözőket akik meg is érdemlik és nem ilyen kommunista gulág alapon. Ne dolgozzon meg az ételért az aki csak árt a társadalomnak?

2022. jún. 22. 12:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%

"A törvény is a bűnözőket védi.."

Nem éppen, bünteti őket. Jellemzően szabadságvesztéssel.

2022. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Azért szeretem ezt az oldalt mert egyszer libsi, aztán fasiszta, máskor meg kommunista is lehetek. Megkaptam már mindet. Ez aztán az ideológiai választék.. :)
2022. jún. 22. 15:29
 23/23 anonim válasza:

én egyetértek veled, kedves kérdező.

a sok vallást is azért találták ki h legyen az emberekben kis félsz s h kordában tartsák a bűnüldözéseket. ja, de akkor is voltak halálbüntetések.


mostbagyba-főbe vannak határsértő migránsok mar vagy 10 éve. nemcsak határokat, hanem falvakat, városokat s népeket rongálnak erőszakkal s gyilkolasokkal stb.

régen az ilyeneket lelőtték, mint a sicc.

most meg...pfffhhh.


csak a pénz kell.


amúgy semmi köze az oktatásnak ahhoz h a bűnözőket ellássuk, etedsük stb.

minimális a hozzá fűzött adózás, s valójában az is csak arra megy h a börtönőröket ki tudják fizetni.

tehát...ostoba az aki azt írja h a bűnözők nélkűl te nem tudtál volna tanúlni.

tanúlj tovább, te hat ökör! képzeld be h a bűnözők utáni adónkból tudtál te csak tanúlni s nyald ki a tusoló alatt pucsító bűnözőid valagát!!!!

2022. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!