Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lesz bajom, ha Old spice...

Nem lesz bajom, ha Old spice arcszeszt 600 forintért vásároltam?

Figyelt kérdés

Ma reggel az utcán leszólított egy roma nő, de egy csínos nőt képzeljetek el, éles illatú parfümmel befújva és kérdezte, hogy nem e veszek old spice arcszeszt, 500 ft. Vettem öt darabot, mert olyat is szoktam használni, én télen több mint kétezerért vettem egyet. Volt nála egy szatyorral. Most gyanítom, hogy lehet valakije a családban áruszállító és néha megcsapolják az árut, lehet elcsenték az áruból.

Ha esetleg piszkos a cucc és valami kamera felvette, hogy veszek tőle, valami orgazdaság miatt nem lesz bajom? Magamnak vettem saját használatra. Most minden ember, ha egy olcsó dolgot lát, talal valahol, amire szüksége is van, onnan veszi meg ahol a legolcsóbb.



2022. jún. 24. 20:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam lentebb, nem 500, hanem 600 forint volt.
2022. jún. 24. 20:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lopott árut vettél, alapból ez illegális. Az más kérdés, hogy nem fognak megállítani téged a zsaruk emiatt, máskor légy óvatos
2022. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eredetiségigazolást azért adott hozzájuk?
2022. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Miért lenne,kellene tudnod honnan származik a cucc?

Ha nem tudtál róla hogy lopott akkor semmi bajod nem lehet belőle nem mondhatják,hogy orgazda vagy.

2022. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne, az ilyenek pont olyanok akik becsületesen dolgoznak mint áruszállító és néha jut is marad is :D
2022. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalosan te nem tudsz róla, hogy honnan származik az áru, tehát jóhiszeműen jártál el. Ebből nem lehet bajod.
2022. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem lopott, hanem valami kínai, filléres hamisítvány.
2022. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lett tőle baja az arcodnak? Ha nem, akkor örülj hogy akármi is az, olcsó volt.
2022. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 árokpart ***** válasza:
72%
Az égadta egyvilágon semmi baj nem lehet belőle. A napi tömegcikkekre általában nem terjed ki az orgazdaság, legalábbis így ebben a formában. Nyílván ha valaki leszüreteli más szőlőjét, vagy ellopja nagy mennyiségben más terményét, élelmét, esetleg haszonállatát és nagy tételben ezt valaki megveszi akkor az természetesen bűntett, vagy ha teszem azt egy áruházból, munkahelyről nagy mennyiségű, nagy értékben eltulajdonít élelmiszert és valaki megveszi nyílván az akkor is orgazdaság, de így ebben a formában semmiképpen.
2022. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!