Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a szituációban ? Átvertek véleményem szerint.

Figyelt kérdés
Fent vagyok Puncs.hu-n, mint nő és átvert egy srác. Azt ígérte, hogy ad nekem havi pénzbeli támogatást a második talin, persze az első ingyen volt. Bevallom élveztem de utána meg közölte emailben, hogy mi lenne ha anyagiak nélkül folytatnánk. Se fotó róla, se telefonszám, max a térfigyelő kamera vehette fel az utcán. Átverve, kihasználva érzem magam. Mit lehet tenni jogilag ? Törvényt sértett egyáltalán vagy kiröhögnének a rendőrségen ha ilyen storyval beállítanék ? Egyedül a levelezés van meg és az is csak külső email platformon, ráadásul protonmailt használt az illető.... Engedjem el inkább a dolgot ?

2022. júl. 2. 18:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem puncson kéne támogatót keresni. Én sem ott szedek össze csajokat.
2022. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 NTBS ***** válasza:
Szerintem semmit.
2023. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szàmlàt adtàl? Mert ha feketèn vagy kûrva, akkor nincs hol reklamàlni
2023. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy volt e garancia arra, hogy lesz második tali. Mert ha megígérte, hogy lesz második tali, az más. De ha ilyen majd ha jól megy közöttük akkor talán lesz második tali és akkor majd lesz pénz, az más.


De a pasi megfenyegetése az bűncselekmény, ha komoly a fenyegetés.

2023. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!