Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elrendelheti a főnököm, hogy...

Elrendelheti a főnököm, hogy covidosan dolgozzak?

Figyelt kérdés

3 fős cég, a 2 munkatársam nyaral a héten, múlt héten én voltam. Sajnos hétfő estére csúnyán belázasodtam, mind a gyorsteszt, mind a PCR pozitív lett. Hangom nincs, 39 fokos láz 3 napja és iszonyú gyengeség (hát ez.. nem csak egy sima nátha). Elvileg előírták a hatósági házi karantént, de erről semmit sem kaptam. Főnöknek mondtam (nagy nehezen értem el) erre nekiállt kiabálni velem, hogy mit képzelek magamról, egyedül kéne vinnem a céget, vannak a hétre határidős dolgok, stb. MEg egy nátha miatt nem maradunk otthon és rám "csapta" a telefont.


De ha alig állok a lábamon?! Sajnos nem home office kompatibilis munka ez. Más is járt már ilyen cipőben?



2022. júl. 6. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem.Nálunk abszolut nem engedik, homeoffice van akkor.
2022. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!