Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
 111/143 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor írd azt, hogy nem tudod, mit takar, vagy hogy nem tudod, mi a Világgazdasági fórum, vagy azt, hogy nem néztél utána... Mert ezzel a baromsággal, hogy egy hivatalos szervezet konteó, meg a hivatalos projektje konteó, mindez oldalakon keresztül, már tényleg nevetséges. Hány oltást adattál be?
2022. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/143 anonim ***** válasza:
41%

Eddig 3-at, hamarosan esedekes lesz a 4. Eu dolgozo vagyok.

Most azzal jossz majd hogy nekem mar megzapult az agyam, ugye? :)

2022. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/143 anonim ***** válasza:
112! Nem azt fogja mondani, hogy sose volt!
2022. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/143 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már, nem vagyok én oltott, hogy személyeskedjek a téma helyett.

A Világgazdasági fórum jóval nagyobb hatalmú, mint a Fidesz, vagy az EU parlament. Ez megvan, vagy már ez sem?

2022. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/143 anonim ***** válasza:
Nem nincs meg, de ezt te is tudod...vagyis remèlem. Namindegy.
2022. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/143 anonim ***** válasza:
41%

Termeszetesen, hiszen a Vilaggazdasagi Forum az egesz galaxist iranyitja, nona hogy nagyobb hatalmu mint a Fidesz.

:)

2022. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/143 anonim ***** válasza:

Orbán, Putyin, Angela Merkel, Trudeau, Macron, Gates és Zuckerberg is a Világgazdasági fórum, Young Global Leaders (Fiatal Globális Vezetők) tanoncai voltak. Mindenki ott van, ahol lennie kell és teszik a dolgukat, amit Schwab bácsi tanított és utasít nekik.

Egyébként ezzel a béna személyeskedéssel, tereléssel, beszólogatással csak azt mutatjátok felém, hogy milyen jól működnek az oltások és már fel sem fogjátok, hogy mi a valóság.

2022. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/143 anonim ***** válasza:
Szerintem veled valami komoly baj van.
2022. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/143 anonim ***** válasza:
Azért, mert te nem tudod használni a Google-t, vagy azért mert hat nálad az oltás és kamunak gondolod az igazat?
2022. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/143 anonim ***** válasza:
41%

"Egyébként ezzel a béna személyeskedéssel, tereléssel, beszólogatással csak azt mutatjátok felém, hogy milyen jól működnek az oltások és már fel sem fogjátok, hogy mi a valóság."

Annyira éreztem, hogy ez lesz a következő, hogy megzápult az agyam az oltásoktól :D

Tudod, hol volt magas a vírustagadók száma? A lélegeztetőgépeken. Az a szerencsétek, hogy az ember számára kedvező irányba mutálódott a vírus.

2022. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!