Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/143 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha esetleg összefutunk, addigra bővítsd a szótárad, mert másból se áll a szókincsed, csak a "konteó" szóból. Na csá.
2022. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/143 anonim ***** válasza:

Gondolom eszedbe sem jut megint, hogy KÉT válaszolóval veszekszel...


Egyébként én azért nem írok neked a Great Resetről, mert már írtam más kérdések alatt...kétszer! Engem azért érdekel a munkád, mert borzalmasan komoly bajokat érzek nálad, mármint lelkileg, aki odaadná a fél vagyonát egy idegennek, meg már lemond mindenről, nos azt érzem, hogy baj van. Nagy!

2022. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/143 anonim ***** válasza:
A világgal van nagy baj, nem velem. Nyilván a magántulajdonom meg azért nem érdekel, mert nem viszem a sírba. Én már elfogadtam, hogy mi lesz, nem stresszelek rajta, szóval lelkileg, sem mentálisan nincs semmi bajom azon kívül, hogy az emberiség nem azt érdemli, amit kapni fog.
2022. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!