Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most tényleg berobbant a nyár...

Most tényleg berobbant a nyár közepén a covid, vagy csak figyelemelterelés zajlik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 11:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én oltatlanul átestem a covidon, megfázásnak gondoltam. Mégis tudok tájékozódni, mégsem rettegek egy 0,2% halálozási rátájú vírustól, konkrétan szarok bele, ti oltottak, meg rettegtek, oltattok, maszkoztok, pedig semmi értelme, mert nevetséges az egész. Ez szerintem elég jól szemlélteti.
2022. aug. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 anonim ***** válasza:
71! Na akkor nem génmódosít az oltás, ezt akartam hallani köszi!
2022. aug. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/143 anonim ***** válasza:
De az, hiszen elindult a Great Resettel együtt a 4.ipari forradalom. Erről szól az egész, akár megérted, akár nem.
2022. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 anonim ***** válasza:

73! Te most komolyan szándékosan hülyét csinálsz magadból?


Génmódosítás lényegében véve egy adott élőlény genetikai állományába való külső beavatkozás!

Tehát megváltozik a DNS-e! Ez a génmódosítás, nem a 4. ipari forradalom meg Bill Gates, tehát érted te a kifejezéseket, amiket használsz? Mert úgy nézem nem, csak elég ijesztően hangzik, hogy "génmódosítás" hallottál valamit a youtubeon Szkeptikus Tyütyü-től (így hívom a fickót, akinek a videóit linkeled) és kitaláltad, hogy az oltás, az valahogy gént módosít.


(amúgy ha értenéd a vírusok meg az oltások működését kicsit is rögtön visszavágnál, ugyanis van egy dolog, amit ti konteósok szándékosan félreértetek -vektorvakcinák- és azt hittem azzal fogsz jönni, de látom nálad még az is hiányzik, hogy egyáltalán mi az, hogy génmódosítás. Azért ez ciki...)

2022. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 anonim ***** válasza:
#74 Ha nem akarod megérteni, amitől írok, az nem az én saram. Szerinted miről szól a linkelt kongresszus és hogy jut el odáig az emberiség?!
2022. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:

75! Te nem akarod érteni! Azt kérdeztem tőled, hogy EGY OLTÁS? HOGYAN GÉNMÓDOSÍT?????

Válasz eddig nem jött...mondjuk tudom nem is tudsz adni, mert láthatóan azt sem tudod, hogy mi a génmódosítás.

2022. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 anonim ***** válasza:
#76 Én is kérdeztem valamit. Ott a kongresszus. Hogyan jut oda az emberiség globálisan? "Covid" oltással. Minél többet beadatsz, annál kevésbé leszel önmagad.
2022. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 anonim ***** válasza:
De sok hülyeséget elhiszel te...
2022. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/143 anonim ***** válasza:
Mint pl egy hivatalos kongresszust? Hát azt nyilván okkal hiszem el.
2022. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon meggondolatlan vagy, és ezt nem rosszindulatból írom, legalább na használj olyan szavakat, amiknek nem tudod a jelentését, kérlek! Köszi! Így mindenki csak hülyének fog nézni!


Amúgy az a vicces, hogy rendeznek egy FUTUROLÓGIAI konferenciát -tehát olyanok, akiknek a jövőkutatás a hobbija, mert ezért pénz nem jár- ott elhangzik pár előadás, és te azt hiszed, hogy ez valami gonosz mesterterv!

A vicc, hogy én egy ilyesmi magyarországi rendezvényen tartottam pár éve hasonló kis előadást, tehát a te logikád szerint én valami gonosz mesterterv embere vagyok, pedig lóf@szt csak érdekel, hogy merre alakulHAT a világunk! Erről mondtam el a véleményemet...


Meg továbbra is az lep meg, hogy te erre az egy ilyen konferenciára vagy rácuppanva, miközben tucatnyi ilyen esemény van éves szinten, könyvek százai vannak a témában, vagy ha most ha belinkelek neked pár ilyen yoputube csatornát, akkor azok szerinted mind a "nagyterv" részesei?

Ezen gondolkodj már el basszus!

2022. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!