Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik kerdesekre nem kotelezo...

Melyik kerdesekre nem kotelezo valaszolni? Konkretan? Mitol lenne mar nevtelen ,amikor odakell irni a nevet is?!?!

Figyelt kérdés

[link]

<——Ez a kerdoiv!



Annyit tudok,h vallas,etnikum,nemi hovatarozasra nem kotelezo.


Ahhoz mi kozuk,h milyen viszonyban vagyok a velem elokkel? Miota elunk egyutt? Az igencsak szenzitiv adat szerintem.


Meg az egeszsegi allapotunk is…



Minden valaszt koszonok!



#népszámlálás #Nevvel ellatott
2022. okt. 1. 03:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Értem, hogy vannak emberek, akik utálják a jelenlegi kormányt (köztük én is), de szerintem már kezdtek átesni a ló túloldalára. Biztos, hogy van valamilyen mértékű politikai befolyásolás a KSH-nál is, de el nem tudom képzelni, hogy melyik kérdés tudja ennyire kiverni a biztosítékot némelyik embernél. Hidd el, hogy mindent tud rólad az állam, amit tudni kell, igazán kár titkolni, hogy hány vízöblítéses WC-d van, vagy hogy szoktál-e másolatot készíteni az adataidról.

Szerintem kenyeret se vegyetek a boltban, mert a befizetett ÁFA-val az állambácsit eteted.

2022. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Akkor legyen nekik elég név nélkül, ahogy eddig 10 évente mindig.

Ezt nevezik statisztikának.

A "kummantásra" engem egyetlen dolog ösztönöz: ha a nevemet kell adni egy "elvileg" statisztikai célú adatgyűjtéshez!

Ezt igenis teljesen elfogadhatatlannak tartom.

2022. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A beszelt nyelvet sem kotelezo kitolteni.

A tobbit igen, ezt torveny szabalyozza.

Azert anonim a kitoltes mert senki nem latja egyben a neved es a tobbi adatot. Kulon elmentik az emberek neveit, bekodoljak felismerhetetlenre es ugy rakjak a tobbi adathoz

2022. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!