Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A gyermekvédelmi népszavazáson...

A gyermekvédelmi népszavazáson ti is igennel fogtok válaszolni a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Ha sok lesz az érvénytelen szavazat, akkor azt nem fogják leközölni, majd azt kommunikálják, hogy a magyarok 99%-a elutasítja és kész. Hasonlóan, mint a nemzeti konzultációnál, amit 500 ezren küldtek vissza.


A GYERMEKVÉDELMI NÉPSZAVAZÁS KÉRDÉSEI:

1

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartsanak?


2

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek?


3

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be?


4

Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg?



2022. márc. 22. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, támogatni fogom őket
Nem, ellenezni fogom őket
Érvénytelen szavazatot adok le
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen ostoba barom kérdésekre költeni egy nagy marhaság, aki ezt elhiszi az is egy barom lehet.
2022. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azért is igennel. Másnap reggel kíváncsi leszek a Viktor arcára.
2022. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én azzal fejezem ki nem tetszésemet, hogy "Igen" - re rakom az x-et minden rublikába.


Össze is téphetném éppenséggel de szerintem az nagyobb érvágás nekik, hogy "Igen" szavazatot látnak ott. Már ha megnézik egyáltalán.

2022. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem dőlök be a ballib oldal hergelésének. Amikor a migránskvóta ellen kellett szavazni, akkor is tudták, hogy még az ellenzékiek többsége is ellenük van, ezért érvénytelen szavazásra buzdítottak. Most megint ezt teszik, de szerencsére, most kijátszották őket, és a szavazással egy időre tették. Remélem, érvényes lesz, és mindenki látja, hogy nem kérünk az LMBTQ-propagandából.
2022. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
#4 Milyen lmbtq propaganda? Én nem találkoztam még vele.
2022. márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
#4 Ja, te nem az LMBTQ propagandából kérsz, csak a Szájer-féle keresztény, heteró Fideszből.
2022. márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Hülye kérdésekre természetesen csak érvénytelenül. Mindkettőre ixet húzok.
2022. márc. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 x0 ***** válasza:
100%
Abszolút nem értem, miért akar valaki érvénytelenül szavazni. Alá kell írni hogy a szavazólapot átvettük. Külön a népszavazás, és külön az országgyűlési képviselőválasztás (pártlista + egyéni képviselőválasztás 1-ben). Aki nem írja alá, meg se kapja a szavazólapot! Én a választásét nem írom alá, eddig a FIDESZ-re szavaztam, mint legkisebb rosszra, rég világos, hogy túl sokat megenged magának, mert nincs alternatívája. 4 igennel fogok szavazni, alá szoktam írni a szavazólapot.
2022. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!