Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha testkamerával felveszem...

Ha testkamerával felveszem ahogy ijesztget egy kerékpáros a járdán ahol én gyalogos vagyok majd feljelentem a rendőrségen a felvétel alapján akkor őt előveszik és megbírságolják?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 11:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ha nem kotne betyárbecsület akkor nem helyeselned kerékpáros randalírozásat a járdán hanem a kresz betartását szorgalmaznaf.
2022. okt. 28. 12:17
 22/28 A kérdező kommentje:
*szorgalmaznad
2022. okt. 28. 12:17
 23/28 A kérdező kommentje:
Ha azonban az egész nem érdemes szerinted akkor feleslegesek voltak ezek a hosszú irasaid. Csak magadnak teszel jót ha értelmesebb dologgal foglalkozol mostantól.
2022. okt. 28. 12:18
 24/28 A kérdező kommentje:

A valóságtól te rugaszkodsz el mert olyasmirol állítasz ezt azt amit nem láttál. De ha igaz akkor ezt most befejezted.


Ez lenne tőled legalábbis a legbolcsebb

2022. okt. 28. 12:21
 25/28 A kérdező kommentje:
Kerékpárúton gyalogosan lófrálás nem egyenlő a szándékos veszélyeztetésel. Ezzel az esettel kb az lenne az egyenértéku gyalogoskent ha mikor odaérsz kerékpárral oda ugrana a gyalogos egy seprűnyéllel és úgy tenne mintha be akarná vágni a küllők közé. Kíváncsi volnék hogyha ezt megtennék veled akkor is azt mondanád e hogy ez nem történt meg és csak üldözési mániád van...
2022. okt. 28. 12:30
 26/28 anonim ***** válasza:

1, 4, 8, 11, 17, 20 válaszokat írtam. Hol a rákban jön le neked ebből, hogy én helyeslem a járdán való kerékpározást, a szabályszegést?!

ÖSSZESSÉGÉBEN olvasd el, ne csak egy-egy félmondatot ragadj ki, annak is egy-egy szavát!


De úgyis csak azt veszed észre belőle, ami a te fantáziádat erősíti, ez a tipikus. Nem lehet meggyőzni, nem is érdemes.


Szóval tényleg ennyi.

2022. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem hallgattál inkább ahogy ígérted
2022. okt. 28. 16:44
 28/28 A kérdező kommentje:
Mindegy, keress valakit aki megteszi veled azt amit. 25-osben leírtam s utána gyere ide s irkald le hogy az meg se történt s üldözési mániád van
2022. okt. 28. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!