Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Belgiumban hány éves kortól...

Belgiumban hány éves kortól vehetek cigarettát és alkoholt?

Figyelt kérdés

Hiába olvastam utána, egyszer azt látom hogy 18 éves kortól, egyszer hogy 16tól.


A 16-os korhatárról azt olvastam hogy vehetek olyan alkoholt amiben kevesebb mint 1,2 százalék alkohol van, és vehetek cigarettát is.

Ez igaz? Mi az igazság? Légyszi valaki hozzon képbe.



2022. nov. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
9
2022. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

A kommentem megírásával együtt 30 mp volt.


Belgium, Denmark and Germany set 16 years as the minimum age for purchasing beverages containing less than 1.2 % of distilled alcohol and 18 years for buying spirits (more than 1.2 % of distilled alcohol).

2022. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
In 26 Member States, the minimum age to purchase tobacco is 18 years. Children from 16 years of age can purchase tobacco in Austria and Belgium.
2022. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem magyar te buta!
2022. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezeket a szövegeket találtam meg én is, de találtam olyat is ahol azt írja hogy mindkettőt 18 éves kortól
2022. nov. 6. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
4, buta az, aki 2022-ben nem tud elolvasni egy alap angol szöveget.🤡
2022. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!