Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha sejtésem van róla, hogy...

Ha sejtésem van róla, hogy valaki jogosítvány nélkül vezet, és az autó rendszámát is tudom, hol tudom bejelenteni, névtelenül?!

Figyelt kérdés
Nincs jogosítványa, elvették tőle valószínűleg évekkel ezelőtt. Vezet, az autó rendszámát is tudom. Mivel félek a bosszú miatt, mert egy nagyon agresszív ember, lehetőleg névtelenül, anonim módon szeretném bejelenteni ezt. Hol tudom bejelenteni?! Előre is köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 12. 13:05
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs jogosítványa! Nem az volt a kérdésem hogy mit kapna érte, ha lebukna, hanem az, hogy HOL jelenthetem be ezt anonim módon?!
2022. nov. 12. 14:36
 12/50 Fsms ***** válasza:
70%
Menj be a rendőrségre egy tegyél ellene feljelentést, maximum elutasítják.
2022. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Nem én jelentem fel te 1 bites,

Én csak bejentem, majd ha elkapja a rendőr esetleg az tesz feljentést hivatalból!!! Én azt hittem hogy hozzáértő emberek vannak ebbe a kategóriába zárójelbe téve törvények jog De itt még nálam is laikussabb emberek vannak úgy látom

2022. nov. 12. 16:56
 14/50 anonim ***** válasza:
67%
De évek óta nem lehet elvéve a jogosítványa, értsd meg.
2022. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
59%

Nem fogtad még fel kérdező hogy szivatnak?

Bemész a rendőrségre és bejelented. De te a szokásos magyar módon névtelenül akarod felnyomni az illetőt.

Azonban balfék vagy és magadtól nem jössz rá hogyan lehetsz g.ci ezért itt érdeklődsz.

2022. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
21%
Ugye tudod, hogy a spiclik mindenhol mindennek a legalján helyezkednek el, ha már feljelented vállald is fel.
2022. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Fsms ***** válasza:
42%

Kedves kérdező ajánlom figyelmedbe még a 80’ s évekből. Hallgasd meg könnyen magadra ismersz.


[link]

2022. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
61%
Pedig jogos amit a kérdező akar, nsm nem értem minek kell játszani az agyatokat. Annyi eszetek van mint egy óvodásnak. Ha most egy ilyen ember megöl egy fontos embert számotokra majd akkor is véditek? Van olyan hogy véglegesen elveszik a jogosítványt egyébként. Súlyos esetekben. Olyan is van hogy modjuk 5 évig újra sem kezdheti. Nagyon hülyék vagytok okoskodás az megy de nem tudtok ló szrt se.
2022. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
19%

A kérdező sem tud semmit csak fontoskodni akar meg keresztbe tenni, ennyit erről.


Múltkor láttam a szomszédomnál egy addig nem látott autót, biztos lopta fel is jelentem azon nyomban!

2022. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
70%

De a kérdező miért feljelenteni akar, miért nem szimplán csak bejelenti? Azt is lehet név nélkül.


Vagy hívja fel a kapitányságot hogy van egy fülese. Megköszönik, aztán ha látják, igazoltatják.


De ha a kérdezőnek mégsincs igaza, és feljelenti, akkor az hamis vád bűncselekmèny!

2022. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!