Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha sejtésem van róla, hogy...

Ha sejtésem van róla, hogy valaki jogosítvány nélkül vezet, és az autó rendszámát is tudom, hol tudom bejelenteni, névtelenül?!

Figyelt kérdés
Nincs jogosítványa, elvették tőle valószínűleg évekkel ezelőtt. Vezet, az autó rendszámát is tudom. Mivel félek a bosszú miatt, mert egy nagyon agresszív ember, lehetőleg névtelenül, anonim módon szeretném bejelenteni ezt. Hol tudom bejelenteni?! Előre is köszönöm a válaszokat.
2022. nov. 12. 13:05
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

tegnap 15:30

Én is ezt írtam, hogy van akit végleg eltiltanak a vezetéstől, nézzen utána a törvényeknek az egyik kommentelő, aki váltig állítja hogy egy idő után mindenki visszakpaja a jogosítványt... Bizony ám. Véglegesen eltilthatnak valakit a vezetéstől, létezik ilyen.


Csak kitörölték a kommentet amit írtam érdekes módon! Ki jelenti a válaszom? Nem tetszik az igazság?


Utolsó válaszoló, neked meg szövegértési gondjaid vannak?! Nem feljelentést teszek, hanem bejelenteni szeretném.

2022. nov. 14. 17:34
 22/50 A kérdező kommentje:
És be is fogom jelenteni valahogy. Akinek nincs jogosítványa, vagy végleg bevonták tőle az ne furikázzon. Még akkor sem ha nektek ez nem tetszik. Legyek hát spicli akkor. Na csá
2022. nov. 14. 17:36
 23/50 anonim ***** válasza:
46%
Na ez már a szánalmas kategória
2022. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Az bizony. Fogadni mernék hogy életedbe nem volt jogosítványod és nem is lesz. Ha az ilyeneket véded.
2022. nov. 14. 17:38
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
Fogadni a lottózóban szokás, na meg nem mintha közöd lenne hozzá, hogy van-e, ráadásul a tényeken nem is változtat semmit, hogy az ilyen önjelölt igazságosztó spicliket az emberek 99,9%-a elítéli.
2022. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
71%
Ezek trollok vagy teljesen retardáltak. Egy el tiltott ember ne vezessen mert veszélyes. Nem véletlenül lett eltiltva. Sajnos ilyenek csinálnak halálos balesetet. És mindig az ártatlan hal meg. A városomban most volt pont egy ilyen eset. 70 éves papi 130 ment egy olyan helyen ahol max 50 el lehet. Papi meghalt de a család 9 éves kislánya is. A többiek meg életveszélyben. Ez nem játék. Aki elmebeteg az nem vezessen semmit.
2022. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Szóval papi frontálisan ütközött egy olyan családdal akik egyébként szabályosan közlekedtek. Ez szerintem gusztustalan milyen emberek vannak.
2022. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
A trollok azok akik egy sejtésre akarnak valakit feljelentgetni....
2022. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

ma 17:43


Szerintem hanyagoljuk egymást. Nem vagyunk egy értelmi színvonalon.

Nem tudom hány éves vagy, de nem is érdekel. Nem véletlenül van a vezetés vezetői engedélyhez kötve. Majd felnősz kisgyerek.

2022. nov. 14. 20:31
 30/50 anonim ***** válasza:
46%
Hát ezt én is így gondolom hogy nem vagyunk egy szinten, ha nem sikerült értelmes ember módjára felfogni, hogy mi a gond azzal, hogy sejtésre feljelentgetsz valamit, meg úgy overall etikailag... De mondok valamit, jogilag az összes névtelen bejelentés esetén van rá lehetőség, hogy ha hamis a vád, akkor a vádlott becsületsértés miatt indítson eljárást, és akkor bizony még a névtelen bejelentést is nekiállnak kivizsgálni, hogy ki volt, na az lenne a szép kis mozzanat a sorstól számodra is, aztán észhez térnél, hogy hol a gond az ilyenekkel. ÁVO-sokat is szerették az emberek, pláne mikor buktak... :)
2022. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!