Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha érintett vagyok egy bíróság...

Ha érintett vagyok egy bírósági ügyben, nagyon hasznos, hogy megtaláltam ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Van egy bírósági ügy, (polgári), alperes vagyok és jogi fórumokat kerestem, de az lejárt lemez, ügyvédhez fordulni alsóhangon százezer. Itt az oldalon ebben a törvények>jog kategóriában hasznos dolgokat kapok, azaz tele van jogászokkal? Csak egy jogi kategória. Mennyire adnak itt az emberek hasznos válaszokat? Mert akkor nem ügyvédhez megyek, hanem itt kérdekek.

2022. nov. 13. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
kérdezek *
2022. nov. 13. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És majd tárgyaláson is megkered a bírót, hogy adjon öt perced, megkerdezed gyakorin, mit kell válaszolni?


Random általános kérdést még fel lehet tenni, de ha konkrét jogi tanácsra vágysz innen, hát lennék az ellenerdeku fél helyében az tuti.

2022. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DK-s ***** válasza:

Most őszintén?


Nagyon gyorsan húzz el innen. XD

2022. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DK-s ***** válasza:

Felteszel egy kérdést, adnak rá teljesen ellentétes válaszokat, majd jól "összeverekednek".


Sokra nem mész.

2022. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!