Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » "Legyen Béke, szabadság és...

"Legyen Béke, szabadság és egyetértés" Mi a véleményetek a törvényről?

Figyelt kérdés

Szerintem az alapgondolat nagyon szép és megható, de kissé szkeptikus vagyok.

Szerintem az embereknek a létbiztonság hiányzik a legjobban, az országnak pedig a felelősök elszámoltatása.


2010. szept. 30. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez is egy jól hangzó szólam a sok közül, de tényszerűen, számonkérhetően megfoghatatlan. Akkor meg nem ér semmit.

És pont az mondja, aki sokat tett, hogy ne legyen kis hazánkban béke és egyetértés.

2010. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mijen törvényrű?
2010. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a szöveg tele van tárgyi tévedésekkel és csúsztatásokkal. elég szomorú, ha így indít egy kormány, hogy már az alapok is ingatagok...
2010. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" az országnak pedig a felelősök elszámoltatása."


Demokráciában nem szoktak elszámoltatni! Az a diktatúrában szokás!Nem veszed észre hogy rengeteg ország van amely sokkal rosszabb helyzetbe került azt is a Gyurcsány tette tönkre? Magyarországon volt bércsökkentés? Hogy a fenébe lehet hogy nálunknál gazdagabb országok rosszabbul állnak?

2010. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Végre Viktor kezébe került a hatalom nyolc év után és közben nem őrült meg (ez óriási teljesítmény!).

A törvény kezdete császári eredetű, és valószínű Viktor is így gondolja. Az ország egyik fele, már készíti a koronát és jövő szeptember 5-én a fejére húzzák az esztergomi katedrálisban. Az ország másik fele már izzítja a trónt, amelyre majd ráültetik. Közben Isten meg ráhagyja és lőn.

Én meg azt mondom, hogy ámen.

2010. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy túnik csak kommunisták és szkeptikusok irogatnak. Én se gondolom, hogy minden fenékig tejfel, de nem mindenért viktor a felelős.

11:45 Milyen nálunk gazdagabb ország áll nálunk rosszabbul???? Vajon ott is divat válogatás nélkül ütlegelni meg lőni az embereket??????????

Kötewlet Gyucsánynak és Gergényinek !!


Kötelet gy

2010. szept. 30. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Kérdeztél, válaszoltak, miért nem tudod elfogadni azt a választ, amit kaptál. Aki válaszolt úgy gondolja ahogy, MINDENKINEK joga saját véleményt formálni. NEKED meg el kellene fogadni szó nélkül, toleránsan, és tudomásul venni, hogy bizony nem gondolkozunk egyformán.

És nem kellene emiatt a másik torkának esni.

2010. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha te "országnak" érzed magad, akkor megértem a hiányodat. Gondolod, hogy az eddigi elszámoltatások komolyak. Te se hiszed. Ez cirkusz az országnak és természetesen neked is. Gondolj bele, négy év múlva nekik kell ülniük a vádlottak padján, mert ha gerincesek, akkor őket is elszámoltatják.

A létbiztonságról meg annyit, mióta átszervezték három gyilkosságról tudunk, de lehet, hogy több is volt csak leállíttatták a közlését.

Szerinted az emberek belső érzését lehet törvénnyel szabályozni? Causescu is megpróbálta, még tapsoltak is neki, a végén meg agyonlőtték.

És pont az beszél egyetértésről aki több éven keresztül szította az embereket, családokat egymás ellen? Röhej. Azért, ha Fideszes vagy ne sértődj meg, hogy más véleményt kapsz, mint amit vársz. Tanulságod lehetne, hogy másféle válaszok a szólás szabadságába beletartoznak.

Elárulnád, hogy mit csinálnál azzal aki nem a Fidesz-húron pendül, és nem ért veled egyet?

2010. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a NENYI mióta törvény?
2010. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért tartunk itt, mert így gondolkoztok.

HIÁNYZIK A NEMZETI ÖSSZEFOGÁS, ez a baj.

Ahhoz hogy magyar legyél nem kell fideszesnek lenni.

Mátyás király óta nem volt egy erős, tekintélyes vezetőnk.

Az állandó belpolitikai ellentétek miatt tartunk itt.

Aki tanult történelmet az tudja, hogy a Mohácsi vészt, a Rákóczi szabadságharc bukását és trianont is nagymértékben "köszönhetjük" a nemzeti összefogás hiányának. Kuruc-labanc, fehér-vörös ellentét, stb.

VÉGRE ÖSSZE KÉNE FOGNI A MAGYAROKNAK, "amíg él nemzet e hazán"

2010. okt. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!