Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabálysértési pénzbírságból...

Szabálysértési pénzbírságból adódó elzárást megéri leülni?

Figyelt kérdés

Még régebben kaptam egy parkolási bírságot 15.000 ft értékben, amit elfelejtettem befizetni. Ma kaptam egy levelet, egy hónap múlva jelenjek meg a baracskai bv intézetben. Milyen körülmények között tartják fogja az elzárás alatt állókat? Volt valaki bent mostanában? Mivel időm van, jó ötletnek tartanám megnézni belülről milyen egy börtön. 3 nap alatt nem történhet szerintem túl nagy dolog, vagy ha mégis kellemetlen helyzetbe kerülök, elvileg bármikor meg lehet szakítani az elzárást a bírság rendezésével.

Elsősorban olyanok véleményét várom akik töltöttek le elzárásos büntetést.



2022. dec. 14. 00:10
1 2
 11/12 árokpart ***** válasza:
10-es Nem kerül be az erkölcsi bizonyítványba. Az erkölcsi bizonyítványba a szándékos bűncselekményért a bíróság által jogerősen elítélt adatai kerülnek be.
2023. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszolónak csak annyit üzenek, hogy perelj! Ne csak magadért, hanem másokért is ha mindenki szemet huny nem lesz változás a rendszerben. Persze biztosan kell hozzá egy jó, megbízható ügyvéd, de ha jó az ügyvéd és biztos dokumentumokkal tudod igazolni, akkor akár elég szép summát is leakaszthatsz vele. Én tuti perelnék, mivel megaláztak az emberi méltóságodban, csicskaként kezeltek, életveszélyben voltál, hiába csak öt nap, kettő perc alatt is megfojthattak volna. Mindezt egy nyamvadt szabálysértésért!
2023. jan. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!