Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi fog most történni, mire...

Mi fog most történni, mire számítsak? Akár engem is lecsukhatnak? 14/l

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapig Loptam csokit, ékszereket, krémeket különböző üzletekből oktalanul... 2 hónapja eldöntöttem,hogy jobb útra akarok térni és azóta nem emeltem el semmit sehonnan, sőt azóta egy boltban se voltam. Eléggé szégyellem magam. Ma reggel háromnegyed hétkor csengetett a rendering. Lehetséges, hogy miattam? Nem szeretném hogy engem vagy valamelyik szülőmet lecsukhatnak. Mire számìtsak? Kb olyan 20000 forint értékben loptam összesen. Azt tudni kell hogy anyukám körmös és nem adózik, két éve volt egy villamosbalesete, a mikor ő benne volt a villamosban (Lehetséges hogy tanunak hivják??) Lehet hogy engem keresett a rendőrség????? Mini lesz most?

2017. jún. 29. 16:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%
Kerdezd meg anyukad.
2017. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Kiskorút nem csuknak le, de ha valahol nem voltál elég ügyes és pl. videófelvétel van arról amit csináltál, arról utánad mehetnek, és a körmös pénzből megfizettetik a kárt amit okoztál, plusz pénzbírság (nem neked, anyádnak).
2017. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rengeteg helyesírási hibáért. Rossz a billentyűzetem. Anyukám nem tudhat a lopásról.....
2017. jún. 29. 17:02
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Jobb ha tőled tudja meg, mint a rendőröktől. Amúgy nem a börtöntől kell félned hanem hogy elvesznek tőle és gondozásba kerülsz, mivel egyrészt a fiatalkorú elítélteket bentlakásos intézetbe zárják, másrészt a gyámügy meg mindenki rátok fog szállni amiért nem volt képes megnevelni a gyerekét arra hogy ne lopjon. Már ha kérdés nem csak egy unatkozó gyerek fantáziája.
2017. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy loptál? Anyukád miért nem adózik?
2017. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

De komolyan, ha valaki becsenget hozzátok, akkor nem a szüleidtől kérdezed meg, hanem mindenkitől az interneten? Mégis honnan a bánatból tudjuk?


(Mi az hogy benne volt a villamosban? Beleépítették villanymotornak vagy mi?)

2017. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Még a nevedet és a címedet kellett volna közzétenned, akkor gördülékenyebben menne a dolog.
2017. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen lecsuknak. Vásárolj, vagy lopj vazelint, hogy ha seggbe tesznek ne fájjon annyira.
2017. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Hát sajnálom, ez minimum 5 év fegyház...
2017. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Leülheted elzárással mert ez csak szabálysértés...
2017. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!