Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek Andrew Tate bűnös?

Szerintetek Andrew Tate bűnös?

Figyelt kérdés

Néztem videókat, amikben beismeri, hogy strici módszerekkel vett rá nőket, hogy webkamerás oldalakon mutogassák magukat (az ő saját szavai, nem az enyémek), valamint adócsalásról is beszélt. Nem tudom, hogy ez önmagában még elég-e a lecsukásához, de állítólag nemi erőszak elkövető és házasságszédelgő is a tag. Ezekre is mutattak beszélgetéseket a videókban, de ezek nem tudom valódiak-e, ilyeneket könnyen csinálhat bárki. Próbálok nem állást foglalni ebben az ügyben és kivárni a végeredményt, de egyre inkább úgy tűnik, hogy a faszikám saját magát szívatta meg a sok fecsegéssel. Érdekel ez a téma, mert Tate jelenleg a leghíresebb/hírhedtebb influenszer a világon. Sok rajongóját hagyná cserben, ha igazak a vádak...

A videó, amit említettem itt található:

[link]



2023. jan. 18. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

#9, hülye vagy, de ki is fejtem miért.


Eleve nem Thunbergről volt szó, ezért baromság felhozni. Értem én, hogy Thunberggel veszett össze, de ez olyan primitív asszociáció, mint amikor Kádárt szidjuk, és eszedbe jut a krumplileves.


Ha viszont már felhoztad az összehasonlítást, akkor azért sikerült magadból megaidiótát csinálni: szerinted egy kicsit aspergeres, tizenéves klímaaktivista ROSSZABB egy nőgyűlölő, kötekedő, adócsaló, rasszista stricinél. Mindezt azért, mert Thunberg úgy mert beszólni, hogy nincs végzettsége. Az igen!


De az a durva, hogy még csak ebben sincs igazad! mert Thunberg nem kioktat, hanem felelősségre von. Nem azt mondta, hogy hogyan kellene valamit csiálni, hanem pont azt üvölti, hogy az általad említett diplomás tudósok már régen megmondták, mit kell csinálni, csak a politikusok nem kezdik el csinálni.


Szóval neked ma az egyes is túl jó érdemjegy...

2023. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2023. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!