Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntettek parkolásért , de...

Megbüntettek parkolásért , de fellebbeztem??

Figyelt kérdés

December 29.én megbüntettek parkolàsért , de fellebbeztem mivel nem volt működő automata, le is fotóztam őket. December 31 én kaptam is egy vàlaszt , hogy iktatásra került az ügy és , hogy 30 napon belül vàrható a vàlasz, a 30 nap alatt nem emelkedik a bírsàg.

Viszont lassan letelik a 30 nap , ilyen esetben mi a teendő? Fizessem be inkább? Nem tartom jogosnak a büntetést..



2023. jan. 25. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az összeg? Ha max 10 k én befizetném és max máskor ha ilyen van nem állsz meg ott!

Ha több mint 10 k akkor inkább várj, de attól lehet ugyanúgy be kell majd fizesd

2023. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd jönni fog 30 nap után egy határozat, amiben tudsz majd írni egy pár sort, miért nem vettél parkolójegyet, miért nem fizeted be a bírságot. Ezt vissza kell küldeni, aztán majd jön a végzés, hogy megszüntették az eljárást.
2023. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Kizárt, hogy nyerj, én ettől sokkal halványabb ok miatt kaptam csekket, jogilag az ügyvédem fogta a fejét itt hatvanban, hogy: bzmeg, ilyen tényleg van budapesten?????

Mondom ja, ott, bármi.


És úgy is lett, kénytelen voltam végül befizetni, mert végén ráterhelik a házra, verdára, stb...

2023. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szánalmas az egész parkoló társaság . Mellesleg 2 ünnep között mindenhol ingyenes volt országosan a parkolás. Nyilván azthittem , nem is kell venni , mivel az automata is azt írta üzemen kívül.

Köszi a válaszokat , inkább befizetem.

2023. jan. 25. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 as megosztanád neked mi volt ?
2023. jan. 25. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!