Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Krudys LMBTQ-s tanár tulajdo...

A Krudys LMBTQ-s tanár tulajdonképpen pedofil? Ha 14 a beleegyezési korhatár, akkor miért válik pedofillé, ha egy 15 évessel csinálja?

Figyelt kérdés
Most mindenhol azt olvasni, hogy pedofil a sztrájkot szervező Krudís tanár, akit kirúgtak. Noha 14 év a bellegyezési korhatár és ő már 15 évessel csinálta. Ráadásul a tanítványa sem lehetett, hiszen asszisztens. Nincs egyetlen tanítványa sem. Akkor?

2023. febr. 15. 17:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
*náluk
2023. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

20 "18, pont ezért tér ki a jogalkotó arra, hogy 18 év alatti személyről van szó. Akkor gáz, érted?"


A jogalkotó a függőségben, alárendeltsében levő viszonyra tér ki, de egy asszisztens, aki nem ad jegyet, nem osztályoz semmi csak órára, ebédeltetésre viszi ahogy itt idézték a törvényt nem ilyen viszony. A 15 éves pedig a beleegyezési korhatár felett van


22 Én is pont ezt írom, hogy ez gyakorlatilag nem pedofília. Egy közember is létesíthet 14 évessel kapcsolatot, akkor? Már Toroczkaitól kezdve mindenki pedofíliárül beszél eközben. Ilyenkor az LMBTQ hol van? Aktivista volt ugyanis

2023. febr. 15. 18:55
 23/43 anonim ***** válasza:
95%

[link]



"B. Zsolt a Blikknek elmondta, valóban van egy 15 éves ismerőse, de nekünk már azt állította, csak viccelt azzal, hogy szexuális kapcsolatban állnak"



Bár a fenti linken már csak a módosított cikk szerepel, így az eredetiben szó szerint idézett részt nem tudom itt idézni.



Mindaddig, ameddig nem jelentkezik sem a rendőrség, sem az ügyészség a kérdésben, addig még akár a Tankerület is bajba kerül, hisz kiderülhet, hogy soha semmilyen intim kapcsolat nem volt a pedagógiai asszisztens és bármely diákja között (mert érdekes módon most hirtelen sok szülő áll a mikrofon elé, hogy állítólag az ő gyerekeiket is zaklatta, ill. engedély nélkül tartott alsósoknak szexuális felvilágosítást).


A pedagógiai asszisztens nem tanár!



Ezt a kommentet ide írtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


A komment száma (jelenleg):

28/34


időpontja:

tegnap 21:56

2023. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%

#23 (ma 18:55)

A jogszabálynál nem kizárólag a leírt szavakat kell nézni. Mivel egy pedagógiai asszisztens is felügyelhet a gyerekekre, így felügyelettel egyidejűleg megvalósul az alá-fölé rendeltségi viszony. Itt az a kérdés, hogy amennyiben a videóiban "no name"-ként említett fiú betöltötte 15. életévét, akkor vajon fennállhat-e jelenleg vagy fennállhatott-e a kapcsolatuk kezdeték közöttük ez, hisz elviekben az általános iskolából legkésőbb 14,5 évesen elballag.


Amennyiben a fiú és a pedagógiai asszisztens között semmilyen formában nem állhatott fent alá-fölé rendeltség és a fiú beleegyezett az intim kapcsolatba, akkor nem büntethető az idősebb fél sem.

2023. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Szabó T. Gábor 1950 ha ez az asszisztens nem tanár volt, akkor szabad volt csinálnia?


Másik : sok asszisztens tanár, mert a képzettéggel el tudnak helyezkedni asszisztensnek tanári fizetéssel. Vajon ez az ember is tanár volt vagy csak asszisztens? Lehet erről tudni valamit?

2023. febr. 15. 19:32
 26/43 anonim ***** válasza:
72%
Technikailag nem pedofil, de attól még beteges. Én mélyen elítélem ezt is, és a “gyerekvédő” kormány hibája, hogy ez nem büntetendő. Nyilvánvalóan feljebb kellene vinni a beleegyezési korhatárt, minimum 16-ra, de amerikai mintára szerintem a 18 sem lenne rossz. De kétségtelen hogy a hatályban lévő törvények szerint nem történt törvénysértés, sőt a tanár be is perelhetné az összes média forrást, ami pedofilozza, és meg is nyerné.
2023. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
27 de ha más szakmában ez nem számít betegesnek, akkor éppen tanár esetében miért szmít annak? A tanárt miért nem illeti meg ugyanaz a jog?
2023. febr. 15. 19:35
 28/43 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem minden más szakmában is beteges. Amúgy itt azért mert a tanár pont ezzel a korosztállyal dolgozik. Nem tisztázott, de valószínű, hogy a tanítványa volt az a partner. Ezt meg a legtöbb iskola tiltja. Ahogy más munkahelyeken is lehetnek szabályok, hogy a munkavállalók romantikus viszonyát tiltják. Ez is ilyen.
2023. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakmában bcs ahol ala fölé rendeltseg fennall es az egyik szemely kiskorú.

Legyen az egy 16eves bolti eladonak tanuló gyerek aki gyakorlaton van egy boltban. A fonoke nem dughatja meg.

2023. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
25%
Fúú 🥵 de irígy vagyok erre a torzszülöttre hogy megkaphatta a 15-14 éves fiúcskákat, de biztos élvezhették. Ezt a sok álmoralizáló nyomorékot meg tényleg nem értem. Egy 14 évesnek kb 0-24-ben a szexen kattog az agya, ilyenkor maszturbálnak a legtöbbet. Miért akkora rohadt nagy baj az ha mondjuk egy nagykorú elégíti ki őket? Miért olyan fontos az hogy elnyomjuk őket a szexuálisan legaktívabb életszakasban és fölösleges éveket várassunk még velük??? Örök hála és köszönet az istennek hogy nem a szabad™ és demokratikus™ zusában születtem!
2023. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!