Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beperelek egy bárt azért...

Ha beperelek egy bárt azért mert rendeltem egy alkohol mentes italt és véletlen alkoholosat hoztak ki akkor történni fog valami?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a 10 éves lányomnak rendeltem egy alkohol mentes koktélt. Kihoztak egy poharat,tök jól nézett ki. Megitta a lányom,majd tántorgott hazafele és másnap rosszul volt. A bárban csak annyit mondtak,hogy sajnálják.

Mielőtt még valaki elkezdi,hogy miért engedek ilyet egy 10 évesnek először is este 8 óra körül volt és megígértem neki,hogy minden hónapban kap egyszer egy ALKOHOLMENTES koktélt a közeli bárban. Ez megy már 8 éves kora óta. Mindig iszik egy "üdítőt" mert ez tulajdonképpen üdítőmix.



Az lenne a kérdésem,hogy ha ezért beperelném a bár ezért kaphatnak valamit?



2023. márc. 5. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudod bizonyítani, és semmi értelme nem lenne a pernek, pénzkidobás.
2023. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Fura ezt a kérdést olvasni olyantól, aki a 10 éves kiskorú lányát két éve rendszeresen kocsmába hordja.
2023. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kocsma. Egy bár,ahol árulnak alkoholmentes italokat kifejezetten kiskorúak részére.
2023. márc. 5. 19:37
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A gyereked be se tehetné a lábát egy kocsmába
2023. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ahová az emberek zöme azért jár hogy igyon és/vagy berúgjon, az az én olvasatomban kocsma. De tökmindegy minek nevezzük, egy 8-10 éves gyereknek nincs ilyen helyen semmi keresnivalója.
2023. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kocsmáról beszélek. Bárról. Mehetnek oda 18 éven aluliak is csak alkohollal nem szolgálják ki őket. Ezért van rengeteg alkohom mentes italuk,mert direkt célközönség a 18 év alattiak.
2023. márc. 5. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Akkor még egyszer, hátha csupán elkerülte a figyelmedet:

Tökmindegy minek nevezzük az ilyen italozókat, egy 8-10 éves gyereknek nincs ilyen helyen semmi keresnivalója.

2023. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne kötekedjetek már a kérdezővel, és ne is ítélkezzetek. Azért egy bár nem kocsma, akármi is az "olvasatod".


A kérdésre a válasz viszont az, hogy nem sok esélyed van. Helyben rájöttél, azt mondtad, bocsánatot is kértek. Beírtál a vásárlók könyvébe panaszt?! Akkor lenne esetleg némi bizonyítékod. De gondolom, most már a nyugtád sincs meg, hogy mit rendeltél, vagy hogy ott voltál, ők meg letagadják, ha akarják.

Egyszerűen nyilván oda nem mennék többet.

2023. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megvan a nyugta. Direkt ezért nem dobtam ki.
2023. márc. 6. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
És írtál a vásárlók könyvébe?
2023. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!