Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak számít, ha elhívom...

Zaklatásnak számít, ha elhívom egy ismerősnőmet vacsorázni?

Figyelt kérdés

Egy barátom mutatott be egy nőnek, akinek szimpatikus vagyok és ő is tetszik nekem.


Szeretném elhívni randizni egy étterembe, csak nem tudom, hogy manapság ez zaklatásnak számít-e már? Tehát hallottam, hogy Svédországban vannak feminista szervezetek, akik ezért feljelentik a férfiakat és több év börtön jár ilyenért. Meg itthon a NaNe is azt írja, hogy egy kőkemény bűncselekmény.


Lányok, ti hogy fogadnátok, ha meghívna titeket egy pasi vacsorázni? Traumatizálna titeket? Feljelentenétek? 35/F



2023. márc. 11. 23:02
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Az is maradok, mert a szex bármilyen formája a nő elleni erőszak. Minden nő gyűlöli a szexet. Ezért, ha egyszer lesz párom, akkor csak szexmentes kapcsolatot fogok vele fenntartani és legfeljebb örökbe fogadunk egy gyereket.


Én maximálisan tiszteletben tartom a női jogokat.

2023. márc. 11. 23:46
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

"A NaNe egy feminista szervezet, aminek a rejtett célja az összes férfi kiírtása."


Ha jót akarsz a világnak akkor egy nőt sem hívsz randira ilyen mentalitással.


"Minden nő gyűlöli a szexet."


xDDDDD

Ezt te el is hiszed vagy csak azért hitegeted magad ezzel, mert neked nincs benne részed?

2023. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
De nem lesz párod úgyhogy ne gondoldd túl.
2023. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Persze hogy elhiszem, minden haladó feminista irodalom erről ír.
2023. márc. 11. 23:54
 25/49 A kérdező kommentje:
Továbbá gondolatbűnnek számít olyan nőre gondolni maszturbálás közben, aki nem egyezett bele, hogy rá gondoljak a maszturbálásom alatt, ezért csak anime figurákra szoktam maszturbálni, hiszen azok csak rajzok.
2023. márc. 11. 23:56
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg vagy, hiába próbálsz mentegetőzni meg baromságokat írni.
2023. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim válasza:
100%
Te nem találtál még egyszerűbb öngyilkosságot, mint ez feminizmus kutya füle?
2023. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
100%
Mi az, ma kimenő volt a zárt osztályon..? Ilyen elmebetegnek ugyanis ott lenne a helye, de semmiképpen nem emberek között.
2023. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
72%

Nane vagyok es hivj el vacsira.

:x

2023. márc. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kérdező provokál, nem túl kreatívan.
2023. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!