Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak számít, ha elhívom...

Zaklatásnak számít, ha elhívom egy ismerősnőmet vacsorázni?

Figyelt kérdés

Egy barátom mutatott be egy nőnek, akinek szimpatikus vagyok és ő is tetszik nekem.


Szeretném elhívni randizni egy étterembe, csak nem tudom, hogy manapság ez zaklatásnak számít-e már? Tehát hallottam, hogy Svédországban vannak feminista szervezetek, akik ezért feljelentik a férfiakat és több év börtön jár ilyenért. Meg itthon a NaNe is azt írja, hogy egy kőkemény bűncselekmény.


Lányok, ti hogy fogadnátok, ha meghívna titeket egy pasi vacsorázni? Traumatizálna titeket? Feljelentenétek? 35/F



2023. márc. 11. 23:02
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Már ezért a kérdés kiirásért is kopogtathat a TEK. 😱

Töröld gyorsan!

2023. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
82%
Háát, a „Szia, dugunk egyet?”-hez képest némileg körülményesebb és szofisztikáltabb módja a nő szexre invitálásának, de a lényeg ugyanaz, ha átlát a szitán akkor fel is fog érte jelenteni a rendőrségen!
2023. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Vagy ritka nagy troll vagy, vagy egy hazudós idióta, vagy mindkettő.


Sem a feminizmus lényegével nem vagy tisztában, és nem is akarod megérteni, (nem fogom elmagyarázni, ne is kérd, mert csak falra hányt borsó lenne) Nyilván csak le akarod járatni azt, anélkül, hogy fogalmad lenne róla.


De kész vagyok bocsánatot kérni, amennyiben bebizonyítod, hogy igazat beszélsz.


" Svédországban vannak feminista szervezetek, akik ezért feljelentik a férfiakat és több év börtön jár ilyenért"

- Idézd a törvényt, és a jogszabályhelyet, ami alapján ez bűncselekmény és büntetés szabható ki!


"azért is börtön jár a franciáknál, ha egy férfi ránéz egy nőre."

- Idézd a törvényt, és a jogszabályhelyet, ami alapján ez bűncselekmény és büntetés szabható ki!


A nézés és a vacsorameghívás ÖNMAGÁBAN nem zaklatás, akkor viszont akár nálunk is, ha pl. van távolságtartási végzés, mert van valami előzmény. Vagy nem mindegy a stílus a meghívásnál, és az, hogy elutasítást nem veszi tudomásul. Tehát ha a férfi meghívja a nőt, és ő nemet mond, de a férfi elrángatja, na akkor igen, bűncselekmény.



"A NaNe egy feminista szervezet, aminek a rejtett célja az összes férfi kiírtása."

Akkor a nane összes tagja bizonyára leszbikus, és gyerekellenes.


Na nem is olvastalak tovább. Valóban jobb is, ha nem teszed tönkre egy nő életét sem, és neked nem lesz gyereked, ezeket a szar idiótagéneket kár örökíteni.

2023. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy incel, akit vélhetően ért pár elutasítás, ezért most így vélekedik a nőkről. Tipikus idióta.
2023. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem, hogy szűzen hal meg ekkora nőgyűlölet mellett.

Jó kesergést és besavanyodást!

2023. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

"Háát, a „Szia, dugunk egyet?”-hez képest némileg körülményesebb és szofisztikáltabb módja a nő szexre invitálásának, de a lényeg ugyanaz, ha átlát a szitán akkor fel is fog érte jelenteni a rendőrségen!"


Ugye, ezek szerint mégis nekem van igazam. Nőkkel ismerkedni bármiféle módon tilos.

2023. márc. 12. 10:30
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad. Baromság, amiket itt összehordtál, de ezt te is jól tudod.

Kirinyáltad itt magad, most már elég lesz. Csinálj magaddal valami hasznosat.

2023. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
100%
"Nőkkel ismerkedni bármiféle módon tilos." - bizony, próbálkozz a férfiaknél, incelkém
2023. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Incelke, anyukád megszoptatott ma már? Csak mert szerintem némi leválásigondod van.
2023. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de eltévedtél. Az incel kérdéseknek a “felnőtt párkapcsolatok” kategóriát tartjuk fent.


Légyszi legközelebb oda, kössz

2023. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!