Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásnak számít, ha elhívom...

Zaklatásnak számít, ha elhívom egy ismerősnőmet vacsorázni?

Figyelt kérdés

Egy barátom mutatott be egy nőnek, akinek szimpatikus vagyok és ő is tetszik nekem.


Szeretném elhívni randizni egy étterembe, csak nem tudom, hogy manapság ez zaklatásnak számít-e már? Tehát hallottam, hogy Svédországban vannak feminista szervezetek, akik ezért feljelentik a férfiakat és több év börtön jár ilyenért. Meg itthon a NaNe is azt írja, hogy egy kőkemény bűncselekmény.


Lányok, ti hogy fogadnátok, ha meghívna titeket egy pasi vacsorázni? Traumatizálna titeket? Feljelentenétek? 35/F



2023. márc. 11. 23:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Az incel kérdés még csak nem is a felnőtt kapcsolatoknak, hiszen az inceleknek nincs felnőtt kapcsolatuk. Ott egyébb probléma van saját magával.
2023. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Nem számít zaklatásnak. Legfeljebb nemet mond.
2023. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Hívd már el, te szerencsétlen!
2023. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
De félek meghívni, mert lehet ezért feljelent, vagy meghurcolnak ezért a tettemért a feministák, akik szerint megszólítani egy nőt bűncselekmény.
2023. márc. 14. 12:30
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
És még a farkadat is megetethetik veled, ezt kihagytad.
2023. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Hívd el nyugodtan, ez nem zaklatás (jogász vagyok).


De ha nem olyan agyhalott módon gondolkodik, mint te, akkor igen hamar véget ér a randitok.

2023. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem kell jogásznak sem lenni, hogy egyből leessen, hogy a kérdező nem százas, és a nőket állítsa végletekhez viszonyítva rossznak, amiért őneki nem sikerül összejönnie ellenkező neművel.


A kérdezőnek terapeutára lenne szüksége, mert nagyon durva, ami a fejében zajlik.


(És 46, ne vedd sértésnek, nem feltétlen rád céloztam az első sorommal :))

2023. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
100%

Bakker! Most már aruld el, hogy elhívtad-e, vagy sem!

Ha elhívod és igent mond, örülj! Ha nemet mond, akkor elköszönsz és emelt fővel további minden jót kívánsz neki, elfogadod a nemleges választ. Eszedbe se jusson még egyszer megkérdezni, mert ha nyaggatod, az eleinte idegesítő, aztán meg zaklatás.

Egyszer udvariasan randevút kérni egy nőtől nem bűncselekmény.

2023. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 xp ali ***** válasza:
2 megoldás is létezik: 1. Kérdezd meg az ismerősödet, hogy szerinte elhívhatod-e. Esetleg ő megkérdezi, hogy elhívhatod-e és megmondja és ha igen, akkor elhívhatod. 2. Ne azt kérdezd meg, hogy eljön-e vacsorázni, hanem csak azt, hogy elhívhatod-e vacsorázni. +1: hívjon el ő mind2töket és ő meg ne jöjjön el. :D
2023. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!