Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az álláskeresési járadéknál...

Ha az álláskeresési járadéknál az elmúlt 3 évre 528 nap munkaviszonyt állapítanak meg miközben folyamatosan volt állásom (TB jogviszony igazolást még várom) és erre 53 nap járadékot határoznak, akkor a maxi 90 nap járadékhoz mennyi nap m.v. kellene?

Figyelt kérdés

m.v. = munkaviszonyban eltöltött nap.



Mit kéne tennem, hogy a maximális 90 napnyi járadékot kapjam?

Heti 40 órás volt a munkajogviszonyom "papír szerint".


A még folyamatban lévő TB-jogviszoyn igazolással változtathatok még ezen a határozaton? Vagy ez negyven órás foglalkoztatásra ennyi három év alapján.


(Egyébként zsinórba melóztam már hét éve szabadságon csak egyszer voltam)



2023. máj. 3. 13:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Az állampolgárságod szánalmas az egyémmel együtt!


Majd egyszer te is befejezed, csak bánhatod örökre!"


Én maximálisan békébe vagyok magammal elhiheted, mint hogy azt is hogy kicsit jobban konyítok munkaügyes bérszámfejtőként az ilyenekhez 🙂

Verd csak magad nyugodtan, majd meg nyugszol. Az ilyen kis gyerekes hisztijeidet meg ne csodálkozz ha nem fogják elviselni, ezt sehol nem szeretik. És ilyen hozzáállással meg pökhendiséggel ne is csodálkozz ha segíteni se fognak akarni sehol

2023. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Amik bizonyítják a jogosultságomat (NEAK adatbázis ügyfélkapun, banki pecsétes jövedelemigazolás, NAVOS jövedelemigazolás) azokat nem fogadta el!


Mit adtam be volna mást, ha a többit nem fogadja el?

2023. máj. 9. 13:01
 23/25 A kérdező kommentje:

"És ilyen hozzáállással meg pökhendiséggel ne is csodálkozz ha segíteni se fognak akarni sehol"


Semmi gond, nem segítség kell, ugyanis nem én hibáztam!


Ez JÁRADÉK! VISSZAJÁR A SZUPERBRUTTÓ BÉREMBŐL!


Én bejártam dolgozni, betartottam a munkajogviszony rámeső törvényi hatályát!


Innentől az szorul segítségre aki hibázott, csak az nem én vagyok!

2023. máj. 9. 13:03
 24/25 A kérdező kommentje:

Szerinted azért mentem álláskeresésire mert nem találnék akármilyen munkát már holnap?


Találnék, csak nem fizetik meg!


Beadtam nekik kb egy tucat szakmai bizonyitványt, erre egyetlen ajánlatot voltak képesek küldeni emailben valami iskolaőrt

:D :D de még azt sem mérték össze a beírt fizetési igényemmel.

2023. máj. 9. 13:08
 25/25 A kérdező kommentje:

"Én maximálisan békébe vagyok magammal elhiheted, mint hogy azt is hogy kicsit jobban konyítok munkaügyes bérszámfejtőként az ilyenekhez 🙂"


Ja mert nem látsz ki a karámból.


Mi párommal belebuktunk a tanfolyamba mert nem puskáztunk, az ötvenéves évfolyamtárs meg háromszor ejtette ki a könyvet a padból aztán átengedték kettessel kb.


A tanfolyam is egy lehúzás volt, a folyamatos évközbeni rendeletmódositásokra (kb háromhavonta) és az ezzel járó feladatok és teljes vizsgaanyag évekre tagozódására, az oktatók csak annyit mondtak, hogy hát ez van, vegyük mega szakirodalmat, meg annyiszor többet gyakoroljunk ahányszor módositás volt :D

2023. máj. 9. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!