Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fizetési meghagyásom úgy...

A fizetési meghagyásom úgy tűnik perré alakul ellentmondás végett. Ilyenkor csak fizetős ügyvéd jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Milyen lehetőségeim vannak? Mindenképp fizetnem kell ügyvédre?


A jog az én oldalamon áll, tehát biztosan pozitív kimenetele lesz a dolognak, de most tényleg újabb 100ezer forintot kell fizetnem egy keresetlevélre?


2023. máj. 24. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Per esetén a számodra kedvező döntés estén lehetőség van "kiegészítésként" az időközben felmerült a perrel kapcsolatos költségedet is perelni.

2023. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Biztosan nincs ingyenes segítség ?
2023. máj. 24. 12:11
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes nincsen. Az csak jogtanács lenne.

Az ügyeddel foglalkozó ügyvéd, mivel azt mondta hogy biztos a döntés eredménye és így biztosan megkapja Ő is a pénzt,- egész egyszerűen vele kell egyeztetned.

Helyesbítés...NEM újabb pert kell indítani hanem a futóban belefoglalt költségtérítésbe kell igazolni a költségeket. Elnézést.

2023. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes lehetőség az, hogyha az ügyvéd sikerdíjjal elvállal, vagyis csak akkor kell fizetned bármit is, ha megnyeri a pert. Bár én úgy tudom, hogy a keresetlevelet nem szokták a sikerdíjba beletenni, azt külön ki kell fizetni, pont azért, mert hiába nyeri meg az ügyvéd az ügyedet, ha a vesztes fél nem tud, vagy nem akar fizetni.
2023. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Tehát több milliós rejtett ingatlan hiba helyreállításának kifizetése után még fizessek hogy láthassam a pénzem, miközben már így is full csóró lettem a történettől. :(((
2023. máj. 24. 12:33
 6/20 Hova gondolsz ***** válasza:

Van itt számodra pár hasznos info:

[link]

2023. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
El foglak keseríteni, sok esélyed nincs nyerni, akkor se, ha igazad van
2023. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7, szerencsére nem tudod, hogy pontosan miről van szó, elég sok visszaigazolást kaptam azzal kapcsolatban, hogy meg fogom nyerni a pert.
2023. máj. 25. 11:33
 9/20 anonim ***** válasza:

8, egy barátomnak 2 igazságügyi szakértői papírja volt arról, hogy a “mester” életveszélyesen és a szabálytalanul szerelt nála, mindenki azt mondta pert fog nyerni. Még neki kellett fizetni az alperes jogi költségeit is


Szóval, ne vegyél arra mérget, hogy nyersz.

2023. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így járt a barátod, ki volt az indoklás ?
2023. máj. 25. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!