Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezési per apánál....

Gyermekelhelyezési per apánál. Mennyi esélyt láttok?

Figyelt kérdés

Az anyuka elvitte a 15 honapos kisbabankat, akkor meg ismeretlen helyre, ameddig dolgoztam. Azota kiderult hogy egy masik ferfihez koltozott oda. 3 hete nem lattam a kislanyomat. A pert elinditottam, ugyvedem egyenlore meg nincs. Az anyuka drogozik, illetve prostitualt volt, stb. Amit bizonyitani tudok tanukkal. Indulatos, volt hogy tobbszor nekem jott, ugy hogy a gyermek a kezembe volt. Discoba jart. Van egy 16 eves fia, akit nem o nevelt. O szinten drogozik, sot volt hogy az anyja adott neki. Lejelentett munkahelye nem volt soha, most viszont le van jelentve, de csak papir formaban. A mostani elettarsa anyagilag tehetos. Nem tudok odamenni, hogy lassam a gyereket, mert fenyegetnek, hogy elvitetnek, csunya vege lesz stb. A hazba probaltak becsalogatni, az utcara nem hozza ki a gyermeket.

Nem szeretnem hogy a gyermekem egy drogos k..a legyen. Valamiert megis tartok attol, hogy a birosag neki iteli a gyermeket. Mit gondoltok?

Illetve drogtesztet es pszihologiai tesztet mikor lehet kerni a per soran?



2023. jún. 5. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Tehettel volna egy feljelentést kiskorú tartózkodási helyenek önkényes megváltoztatása miatt, akkor eltt volna valami esélyed.

A drogos mese nem játszik, hiszen ezeket akkor is tudtad, amikor gyereket csináltál neki. Kb esélytelen vagy.

2023. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen de tehetős ismerősömnek is nyomós okkal több éves pereskedés volt.
2023. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem szeretnéd, hogy drogos k*rva legyen, akkor miért ilyen anyát választottál neki? Meg mi a baj egyáltalán a drogos k*rvákkal, hát neked Is megfelelt családalapításra, nem?


Egyébként senkit nem érdekel ma már, ha random embereket odaviszel, hogy tanúskodjanak.

2023. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Feljelentést kell tenni a rendőrségen kiskorú veszélyeztetése miatt.

Valamint a gyermekvédelemnél és a védőnőnél is azonnal jelenteni kell az esetet!

A gyermeket ki fogják emelni a családból, ideiglenesen nevelőszülőkhöz kerülhet, amíg a gyermekelhelyezési per le nem zárul.

Ha te tiszta vagy, van elég jövedelmed és a lakhatási körüményeid megfelelőek, akkor nálad helyezik el a gyereket.

Drogos anyának nem ítélik oda, az biztos!

2023. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Próbáltam feljelentést tenni a rendőrségen. Nem foglalkoztak velem. Azóta átjelentette a kislányt.

Igazatok van, de az én és a családom felügyelete alatt volt. Ezért néztem el neki. Most hogy mi nem vagyunk más a helyzet.

2023. jún. 5. 13:24
 6/17 anonim ***** válasza:

Na, ja, sok érdekeset írtál az asszonyról, de három héttel ezelőtt ezekkel még nem volt gond.

Ilyen gyorsan lehet pert indítani? Valami nem kerek, ha a rendőrségen nem foglalkoztak veled, valami hiányzik a történetből.

2023. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Próbáltam feljelentést tenni a rendőrségen. Nem foglalkoztak velem. Azóta átjelentette a kislányt."


Mókás. Egyrészt a rendőrség befogad minden feljelentést, másrészt nem jelentheti át q gyereket a másik szulonjelenlete nélkül. De mesélj még


"Igazatok van, de az én és a családom felügyelete alatt volt. Ezért néztem el neki. Most hogy mi nem vagyunk más a helyzet."


Ez is vicces. Bírónő, drogos prosti a gyerek anyja. Igaz, akkor is az volt, amikor megismertem, de akkor nem zavart....

2023. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenhol jelentettem az esetet ahol csak lehetett.. illetve az anyuka azt mondta nekem hogy ült bortonben olaszorszagban drog miatt. Nem tudom, hogy igaz-e. Ennek utana tudnak nezni?
2023. jún. 5. 13:30
 9/17 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy magadból csinálsz hülyét? Lehordod mindennek azt a nőt, akit te mindezek tudatában azért csak q gyereked anyjának választottál
2023. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Prosti volt, azt írtam. Miért hazudnék névtelenül? 3x voltam a rendőrségen és elzavartak. És igen átjelentette a kislányt a beleegyezésem nélkül. Igen, nem kerek a sztori, sokmindent tudnék még írni. Bajom volt, vagy nem volt bajom, elviseltem.

Nekem saját lakásom van, és biztos jövedelmem. Ő meg lehet ottvan fél évet, vagy 1 évet és átmegy másik férfihoz lakni.

2023. jún. 5. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!