Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire kell komolyan venni...

Mennyire kell komolyan venni egy halálos fenyegetést?

Figyelt kérdés

Itt a környéken van egy "kisbolt"


Múltkor kb tavaly télen véletlenül eltörtem egy üveg bort.


A boltos nem örült neki, feltakarította. Bár szerintem pár napig bor szagú volt a bolt, nem lényeg.

Úgyis csak a pór nép jár oda meg az alkoholisták.


Most nemrég véletlenül megint leejtettem egy üveg bort. A boltos feltakarította, én meg kifizettem a kárt.


Csakhogy megjelent a tulajdonos és azt mondta, hogy ha még1szer leejtem megöl.


"Az életeddel játszol" szó szerint ezt mondta.


Bár ugyanez a hülye folyamatosan azzal viccelődik hogy menjek oda dolgozni, legyek én a pénztáros.

Merthogy szerinte én egy "matekzseni" vagyok. (Telefonon kiszámoltam az árakat és nem tudtak átverni)


A húgom egy ideig dolgozott azon a helyen, már németországban él...


2023. jún. 30. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet hinni a kérdés kiírójának....


Akkor ez egy hülyeség.


Itt semmilyen KOMOLY fenyegetés nincs.


Az "életeddel játszol" kijelentés és ehhez hasonlók naponta elhangzanak több ember szájából...

Ha mindenkit letartóztatnánk, aki ilyeneket mondd - amit egyébként se tehetnénk - akkor a fél országba bv intézetet kéne építeni és bv. őr egy megbecsült és keresett szakma lenne...


Ezt viccből mondta a tuljdonos, bár elég elgondolkodtató a humora.

2023. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te vagy az alkoholista és részegen törsz zúzol.
2023. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!